Over Easy Eggs (گام به گام!) – Fit Foodie Findsبیش از تخم مرغ آسان.

این بیش از تخم مرغ آسان دستور غذا از یک تکنیک ساده استفاده می کند که هر بار زرده و سفیده تخم مرغ کرکی را ایجاد می کند.

روی تخم مرغ های آسان با نان تست و بیکن سرو کنید، یا آن را در ساندویچ، سالاد یا پاستا برای یک وعده غذایی خوشمزه و مغذی قرار دهید!

تخم مرغ ها را روی بشقاب با چنگال قرار دهید.

تخم مرغ های بسیار آسان

راه های زیادی برای هم زدن تخم مرغ ها در صبح وجود دارد، اما تخم مرغ های خیلی آسان یکی از موارد مورد علاقه ما هستند! آنها دارای زرده ای غیر قابل مقاومت برای تقویت بسیاری از غذاهای لذیذ از صبحانه تا ناهار و شام هستند!

اگر تا به حال یک تخم مرغ خیلی راحت درست نکرده اید، نگران نباشید. این یک تکنیک آسان است که هر ،ی می تواند در اولین حرکت از آن استفاده کند! فقط این دستور العمل را به ،وان راهنمای شماره 1 خود برای تهیه بهترین تخم مرغ هر بار دنبال کنید.

چرا شما آن را دوست دارم!

راه های زیادی برای سرو ، این ها روی تخم مرغ های آسان وجود دارد. شما هرگز از چیزهای جدید برای امتحان ، خالی نخواهید کرد!

مانند بسیاری از دستور العمل های تخم مرغ، شما اینها را برای خوردن فوراً آماده خواهید داشت. آنها برای صبح های شلوغ عالی هستند!

با این راهنمای گام به گام، شما در کمترین زمان یک تخم مرغ خواهید بود!

تخم مرغ در یک کاسه.

مزایای سلامتی بیش از حد تخم مرغ

تخم‌مرغ‌های آسان فقط ۷۷ کا،ی دارند و سرشار از مواد مغذی هستند. در اینجا قابل توجه ترین آنها هستند:

  • 5 گرم چربی
  • 6 گرم پروتئین
  • 113 میلی گرم کولین (یک ماده مغذی مهم برای مغز)
  • 9 اسید آمینه ضروری
  • اهن
  • فسفر
  • سلنیوم
  • ویتامین های A، D، E، K، B12، B2 و B5
پختن تخم مرغ در تابه.

مواد مورد نیاز شما

  • تخم مرغ های بزرگ: هر سایزی درست می شود، اما توجه داشته باشید که تخم مرغ های کوچکتر سریعتر از تخم مرغ های بزرگ می پزند!
  • کره بدون نمک: ما کره بدون نمک را ترجیح می دهیم زیرا اینها را به جای تخم مرغ های آسان با نمک سرو می کنیم. اگر از کره شور استفاده می کنید، توجه داشته باشید که ممکن است هنگام سرو نیازی به اضافه ، نمک نداشته باشید.

به راحتی روی چاشنی های مورد علاقه خود نیز بپاشید! روش مورد علاقه ما برای چاشنی تخم مرغ با نمک، فلفل، پاپریکا و پودر سیر است.

چرا از کره استفاده کنیم؟

با استفاده از کره، یک تخم مرغ با طعم آجیلی و حداقل قهوه ای شدن برای شما باقی می ماند – این چیزی است که ما در این ع، ها استفاده کردیم. با این حال، روغن نیز موثر خواهد بود، اما طعم و ظاهر تخم مرغ های بیش از حد آسان را تغییر می دهد.

به ،وان مثال، اگر از روغن آووکادو یا روغن زیتون استفاده می‌کنید، سفیده‌ای حباب‌دار با لبه‌های سوخته و ترد که برخی افراد در تخم‌مرغ سرخ شده دوست دارند، برایتان باقی می‌ماند.

پختن تخم مرغ در تابه.

طرز تهیه تخم مرغ آسان

کره را آب کنید

ماهیتابه ن،ب را روی حرارت متوسط ​​رو به پایین گرم کنید. کره را در تابه بریزید و اجازه دهید تا آب شود.

تخم مرغ ها را بپزید

پس از ذوب شدن کره، تخم مرغ ها را در تابه بشکنید. اگر بیش از 2 تخم مرغ استفاده می کنید از شلوغی بیش از حد تابه خودداری کنید.

سپس تخم‌مرغ‌ها را به مدت 2 دقیقه یا روی حرارت ملایم بپزید تا زم، که سفیده تخم مرغ شروع به سفت شدن کند اما کاملاً پخته نشود.

تلنگر + تکرار

از یک کاردک برای برگرداندن تخم مرغ ها استفاده کنید. سپس اجازه دهید تخم مرغ 30 ث،ه دیگر بپزد تا سفیده به سرعت پخته شود، اما زرده نه.

تخم مرغ ها را از ماهیتابه خارج کرده و با تخم مرغ های باقی مانده تکرار کنید.

خدمت + لذت ببرید

شما آن را دارید! یک زرده آبدار داخل سفیده تخم مرغ سفت و پف دار – تخم مرغ خیلی راحت!

با نمک و فلفل یا با سایر طرف های دلخواه سرو کنید. لذت بردن!

نکات مهم برای تخم مرغ های عالی

از تخم مرغ تازه استفاده کنید: هر چه تخم مرغ تازه تر باشد بهتر است. قبل از سرخ ، تخم مرغ ها حتما تاریخ روی آن ها را بررسی کنید.

کره بیشتر اضافه کنید: اگر متوجه شدید که تخم مرغ ها شروع به ،بیدن به تابه کرده اند، کره بیشتری اضافه کنید. سپس لبه های سفیده تخم مرغ را بلند کنید تا مطمئن شوید سفیده از بین می رود.

صبور باش: خیلی ساده است که بخواهید در فرآیند سرخ ، تخم‌مرغ خود عجله کنید، اما هر چه صبورتر باشید، تخم مرغ شما بهتر خواهد شد!

فصل را فراموش نکنید: همیشه مقداری نمک و فلفل روی تخم مرغ های بیش از حد آسان خود بپاشید. این همه طعم ها را در ظرف شما افزایش می دهد.

چه چیزی را با تخم مرغ های Over Easy سرو کنید

تخم مرغ ها را روی بشقاب با چنگال قرار دهید.

بهترین تابه برای تخم مرغ های بیش از حد آسان

هر ماهیتابه ای برای درست ، تخم مرغ های آسان کار می کند، اما بسته به ظرفی که استفاده می کنید چند نکته و ترفند وجود دارد:

ن،ب: تابه ن،ب بهترین گزینه برای سرخ ، تخم مرغ است. ما دوست داریم که دستور پخت آسان را آسان تر می کند.

چدن: یک تابه چدنی کار می کند زیرا سریع داغ می شود و گرما را حفظ می کند. با این حال، مطمئن شوید که کره کافی دارید و لبه های تخم مرغ خود را مرتباً چک کنید تا مطمئن شوید که به تابه ن،بند.

فولاد ضد زنگ: اگر فقط یک تابه فولادی ضد زنگ دارید، همچنان می تو،د از آن استفاده کنید. فقط هنگام سرخ ، تخم‌مرغ‌ها بسیار کوشا باشید زیرا فولاد ضد زنگ می‌تواند به طور متناقضی گرم شود و نقاط بسیار داغی داشته باشد.

چگونه یک تخم مرغ را سرخ کنیم

آن را امتحان کنید!

تخم مرغ سرخ شده – از هر نظر!

یاد بگیرید چگونه یک تخم مرغ را هر بار کاملاً سرخ کنید! ما به شما یاد می‌دهیم که چگونه تخم‌مرغ‌های آسان، تخم‌مرغ‌های سفت و همه چیز را درست کنید.

دریافت دستور العمل

سوالات متداول

تفاوت بین یک تخم مرغ آفتابی با یک تخم مرغ بیش از حد آسان چیست؟

تفاوت اصلی بین این دو در این است که یک تخم‌مرغ با سمت آفتابی بدون اینکه برگردانده شود روی تابه پخته می‌شود و سفیده تخم‌مرغ پخته و زرده‌ای آب‌دار و کمی سفت می‌شود.

از طرف دیگر، یک تخم مرغ خیلی راحت برگردانده می شود و زرده آبکی بیشتری داخل سفیده تخم مرغ پخته می شود.

آیا تخم مرغ های over easy سالم تر از تخم مرغ های دیگر هستند؟

سالم ترین راه برای خوردن تخم مرغ آب پز یا آب پز است، زیرا هیچ چربی پخت و پز در آن دخیل نیست. با این حال، تخم‌مرغ‌های بیش از حد آسان هنوز هم مغذی‌تر از تخم‌مرغ‌های همزده، آفتاب‌دار، بیش از حد متوسط ​​و بیش از حد سفت هستند.

چه مدت می تو،د یک تخم مرغ خیلی راحت را بیرون بگذارید؟

تخم مرغ های بیش از حد آسان را می توان تا 2 ساعت بیرون گذاشت، بسته به دمای اتاق. با این حال، مطمئن شوید که تخم‌های خود را برای مدت طول، بیرون نگذارید تا از بیماری ناشی از غذا جلوگیری کنید، زیرا باکتری‌ها می‌توانند به سرعت بین ۴۰ درجه فارنهایت تا ۱۴۰ درجه فارنهایت رشد کنند.

بیش از تخم مرغ آسان در یک بشقاب.

ذخیره سازی

این تخم‌مرغ‌های بسیار آسان را بهتر است فوراً میل کنید، اما اگر باقیمانده آن باقی مانده باشد، می‌تو،د آن‌ها را به مدت 3 روز در یخچال در ظرف دربسته نگهداری کنید. آنها به ،وان باقی مانده برای تهیه سالاد تخم مرغ عالی هستند!

برای گرم ، مجدد: تخم‌مرغ‌ها را مجدداً در مایکروویو گرم کنید تا مطمئن شوید که آنها را زیاد نپزید.

بیش از تخم مرغ آسان روی نان تست سرو می شود.


منبع: https://fitfoodiefinds.com/over-easy-eggs/