Moo Shu Vegetable – گیاهی بر اساس بودجهمن عاشق مو شو سبزیجات هستم. از زم، که من بچه بودم، همیشه یکی از غذاهای چینی مورد علاقه من بوده است – سبک و خوشمزه است، اما مهمتر از آن، شما می تو،د چیزها را در پنکیک بغلت،د، که وقتی بچه هستید، بسیار زیاد است. بهتر از چاپستیک حتی بهتر از آن این است که فقط در 20 دقیقه آماده استفاده است!

Moo Shu Vegetables روی پنکیک ماندارین روی سطح سفید کامل شد

مطمئناً، پنکیک ها هرگز با هم نمی مانند و معمولاً کل چیز به هم می ریزد، اما این نیز بخشی از چیزی است که آن را عالی می کند.

اگر عاشق دستور العمل های تقلبی بیرون آوردن هستید، این برنج قهوه ای سرخ شده با سبزیجات، پد تای توفو و کاری توفو زرد را دوست خواهید داشت.

سبزی مو شو چیست؟

مو شو گیاهی یک برداشت گیاهی از گوشت خوک مو شو است. منشا این غذا در شمال چین است، اما با اضافه ، آن به همراه پنکیک ماندارین، بسیار آمریکایی شده است.

در ایالات متحده معمولاً با گوشت خوک ،د شده، کلم، تخم‌مرغ، هویج و قارچ‌های گوش چوبی تهیه می‌شود. ما قارچ ها را با قارچ های معمولی عوض کردیم و گوشت خوک و تخم مرغ را حذف کردیم تا این غذا وگان شود.

چرا این دستور العمل کار می کند

 • سبزیجات مو شو هستند درست ، بسیار ساده و سرگرم کننده در خانه.
 • از هر سبزی استفاده کنید دور یخچالت آویزان شده ای
 • دستور غذای من، برای بچه ها تمام خانواده لذت خواهند برد!
 • یک راه ارزان برای لذت بردن از غذای چینی وگان مورد علاقه خود.

آنچه در این دستور غذا می گنجد

سبزیجات تازه و مقداری غذای اصلی تمام چیزی است که برای تهیه این دستور سبزیجات مو شو نیاز دارید. این ساده، آسان است و در یک لحظه پخت می شود.

مواد گیاهی مو شو با یک سطح سفید اندازه گیری شده است
 • طعم: زنجبیل تازه، پیازچه، سیر و پیاز ابتدا پخته می شوند تا به سبزیجات طعم دهند.
 • سبزیجات: کلم و قارچ در دستور العمل ک،یک مو شو استاندارد هستند. هویج هم اضافه کردم
 • سس: تهیه شده با سس سویا، آب، سس هویزین و نشاسته ذرت.
 • پنکیک ماندارین: برای مو شو اصیل، وقت بگذارید و پنکیک مو شو درست کنید، اما اگر وقت ندارید، می تو،د نان تورتیلا را زیر آرد درست کنید.

تعویض ها و تغییرات

 • مقداری توفوی مرین شده یا ساده به ظرف اضافه کنید. مقداری سس اضافه درست کنید تا آن را در آن مرینیت کنید و سپس آن را به تنهایی بپزید و در آ، آن را اضافه کنید.
 • تمپه هم کار می کند به ،وان یک گزینه پروتئین در این غذا.
 • سبزیجات را عوض کنید. کدو سبز مانند جوانه های لوبیا، فلفل دلمه ای، کرفس، خیار یا هر چیز دیگری که در دست دارید کار می کند!

چگونه سبزیجات مو شو درست کنیم

بیایید شروع به پختن مو شو سبزیجات خود کنیم. حتما دستورالعمل های دقیق در کارت دستور غذا را بررسی کنید.

 • 1) تمام مواد خود را آماده کنید، مواد سس را اندازه بگیرید و همه چیز را در کاسه های کوچک کنار اجاق گاز قرار دهید – قبل از هر کاری.
Moo Shu مواد گیاهی اندازه گیری شده در کاسه
 • 2) یک تابه ن،ب را گرم کنید (یا ووک) روی اجاق گاز با حرارت زیاد بگذارید و روغن را به ماهیتابه اضافه کنید. وقتی روغن داغ شد، زنجبیل، پیازچه ،د شده و سیر را به تابه اضافه کنید و حدود 15 ث،ه تفت دهید تا معطر شود.
شات اضافه ، زنجبیل، سیر و پیازچه را به ماهیتابه پردازش کنید
 • 3) پیاز را اضافه کنید30 ث،ه یا بیشتر بپزید، سپس هویج را اضافه کنید و دوباره 30 ث،ه دیگر با هم زدن و هم زدن تفت دهید.
فرآیند اضافه ، پیاز به ماهیتابه
فرآیند اضافه ، هویج به ماهیتابه
 • 4) کلم و قارچ را اضافه کنید به ماهیتابه سپس مخلوط سس سویا را روی همه چیز بریزید و تفت دهید تا کلم شروع به پژمرده شدن کند و قارچ ها شروع به قهوه ای شدن کنند، حدود 1 دقیقه.
فرآیند اضافه ، کلم به ماهیتابه
فرآیند اضافه ، قارچ به ماهیتابه
فرآیند اضافه ، سس سویا به ماهیتابه
فرآیند مخلوط ، مواد با هم در تابه
 • 5) نشاسته ذرت و آب را سریع هم بزنید تا دوباره ،یب شوندسپس آن را به ماهیتابه اضافه کنید و سریع آن را هم بزنید. 30 ث،ه تا یک دقیقه دیگر بپزید و همچنان هم بزنید تا کلم و قارچ هم پخته شوند و هم حجم آنها کاهش پیدا کند. از روی حرارت بردارید و پیازچه ،د شده را هم بزنید.
فرآیند اضافه ، مخلوط نشاسته ذرت به تابه
فرآیند اضافه ، پیازچه به ماهیتابه

نکته مهم: از آنجایی که این یک نوع سرخ ،ی ک،یک است، قبل از شروع پخت و پز باید همه چیز را آماده کنید. به نظر می رسد آماده سازی زیادی است – آن همه ،د ،، اندازه گیری و ت،یم ، در کاسه های کوچک – اما همه چیز در حدود 5 دقیقه روی حرارت بالا پخته می شود، بنابراین وقتی همه چیز در حال پخت است، زم، برای برش یا اندازه گیری وجود ندارد. بنابراین مطمئن شوید که قبل از روشن ، اجاق گاز همه چیز را آماده کرده اید.

نکات تخصصی

 • همه چیز را قبل از پختن آماده کنید. کل ظرف در پنج دقیقه پخته می‌شود، بنابراین در حین پختن چیزها وقت نخواهید داشت تا هر چیزی را آماده کنید.
 • سبزیجات را عوض کنید برای استفاده از آنچه در دست دارید! کلم و قارچ به طور کلی مواد ک،یک در مو شو در نظر گرفته می شوند!
 • سبزی خود را سرو کنید مو شو با پنکیک ماندارین برای تجربه ای سرگرم کننده و معتبرتر.

سوالات متداول

آیا سبزی مو شو سالم است؟

بله همینطور است! این مو شو وگان با سبزیجات، حداقل روغن و فقط چند ماده فرآوری شده برای غذایی درست می شود که با سرو ، آن احساس خوبی خواهید داشت.

آیا مو شو گیاهی وگان است؟

این دستور غذای گیاهی است، اما برخی از دستور العمل ها و رستوران ها ممکن است شامل تخم مرغ یا سایر مواد غیر وگان باشند، بنابراین حتما بررسی کنید یا بپرسید.

مزه سبزیجات مو شو چگونه است؟

این غذای الهام گرفته از چینی به لطف سبزیجات سریع پخته شده و طعم شور، تند و شیرین، بافتی ترد دارد.

Moo Shu Vegetables روی پنکیک ماندارین روی سطح سفید کامل شد

نحوه سرو مو شو

 1. یک پنکیک ماندارین بردارید (یا تورتیلا)، و یک خط هویزین (و سریراچا، اگر می خواهید مقداری گرما می خواهید) در ،مت پایین آن ،ید.
 2. با قاشق مقداری مو شو سبزیجات بریزیدو چیز را مانند یک بوریتو ریز بغلت،د – کناره ها را روی فیلینگ تا بزنید، سپس همه را از پایین بغلت،د.
 3. بغلطان و آن را مانند تاکو بخورید (کاری که معمولاً بعد از از هم پاشیدگی رول هایم انجام می دهم).

از پنکیک صرف نظر کنید و آن را روی برنج یا رشته فرنگی سرو کنید! اما این نوع، کل هدف تجربه مو شو را ش،ت می دهد.

ایده هایی برای غذاهای جانبی برای اضافه ، شامل این توفو وانتون های ترد، سوپ داغ و ترش و این اسپرینگ رول های توفو است.

دستور العمل های بیشتری برای تهیه غذا در خانه

ع، ها توسط آلفونسو رویا

Moo Shu Vegetables روی پنکیک ماندارین روی سطح سفید کامل شد
Moo Shu Vegetables روی پنکیک ماندارین روی سطح سفید کامل شد

سبزی مو شو

استفان

من عاشق مو شو سبزیجات هستم. از زم، که من بچه بودم، همیشه یکی از غذاهای چینی مورد علاقه من بوده است – سبک و خوشمزه است، اما مهمتر از آن، شما می تو،د چیزها را در پنکیک بغلت،د، که وقتی بچه هستید، بسیار زیاد است. بهتر از چاپستیک حتی بهتر از آن این است که فقط در 20 دقیقه آماده استفاده است!

زمان آماده سازی 15 دقیقه

زمان پخت 5 دقیقه

زمان کل 20 دقیقه

دوره شام

غذا آسیایی، چینی

خدمات 2 وعده های غذایی

کا،ی 184 کیلو کا،ی

 • قبل از هر کاری مطمئن شوید که همه چیز را آماده کرده اید – آماده، اندازه گیری شده، ،د شده و در کاسه های کوچک کنار اجاق گاز. من نمی توانم به اندازه کافی روی این موضوع تاکید کنم. هنگامی که آشپزی را شروع می کنید، همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد، بنابراین زم، که چیزها روی اجاق هستند، فرصتی برای ،د ، چیز دیگری وجود ندارد. فقط گفتن زنجبیل، سیر و پیازچه ،د شده را در یک کاسه کوچک، پیاز را در کاسه ای دیگر، هویج را در ظرفی دیگر و کلم و قارچ ها را در یک کاسه بزرگتر بریزید. سس سویا، ،ه، هویزین و نمک را با هم مخلوط کنید. نشاسته ذرت و آب را با هم مخلوط کنید. همه را در مک، قابل دسترس کنار اجاق گاز بگیرید. باشه. در اینجا ما می رویم.

 • یک ماهیتابه ن،ب (یا ووک) روی اجاق بگذارید و حرارت را زیاد کنید و روغن را به تابه اضافه کنید. وقتی روغن داغ شد، زنجبیل، پیازچه ،د شده و سیر را به تابه اضافه کنید و حدود 15 ث،ه تفت دهید تا معطر شود. پیاز را اضافه کنید، 30 ث،ه یا بیشتر تفت دهید، سپس هویج را اضافه کنید و 30 ث،ه دیگر با هم زدن و هم زدن تفت دهید. کلم و قارچ را اضافه کنید، سپس مخلوط سس سویا را روی همه چیز بریزید و تفت دهید تا کلم شروع به پژمرده شدن کند و قارچ ها شروع به قهوه ای شدن کنند، حدود 1 دقیقه. نشاسته ذرت و آب را سریع هم بزنید تا دوباره جا بیفتند، سپس آن را به ماهیتابه اضافه کنید و سریع هم بزنید. 30 ث،ه تا یک دقیقه دیگر بپزید و همچنان هم بزنید تا کلم و قارچ ها پخته شوند و تا حد زیادی کاهش یابد. فله از روی حرارت بردارید و پیازچه ،د شده را هم بزنید.

 • برای سرو، یک پنکیک ماندارین (یا تورتیلا) بردارید و یک خط هویزین (و اگر می خواهید کمی گرما می خواهید سیریراچا) کف آن را ،ید. مقداری مو شو بریزید و آن را مانند یک بوریتو ریز بغلت،د – کناره ها را روی فیلینگ تا بزنید، سپس همه آن را از پایین بغلت،د. یا می تو،د آن را مانند تاکو بخورید (این همان کاری است که من معمولاً بعد از از هم پاشیدگی رول هایم انجام می دهم). یا می‌تو،د آن را روی برنج سرو کنید، اما این همه هدف از تجربه مو شو را ش،ت می‌دهد.

 • همه چیز را قبل از پختن آماده کنید. کل ظرف در پنج دقیقه پخته می‌شود، بنابراین در حین پختن چیزها وقت نخواهید داشت تا هر چیزی را آماده کنید.
 • سبزیجات را عوض کنید تا از آنچه در دست دارید استفاده کنید! کلم و قارچ به طور کلی مواد ک،یک در مو شو در نظر گرفته می شوند!
 • مو شو سبزیجات خود را با پنکیک ماندارین سرو کنید تا تجربه ای سرگرم کننده و معتبرتر داشته باشید.

کا،ی: 184کیلو کا،یکربوهیدرات ها: 22gپروتئین: 8gچربی: 8gچربی های اشباع شده: 1gچربی های چند غیر اشباع: 2gچربی اشباع شده: 5gچربی ترانس: 0.03gکلسترول: 2میلی گرمسدیم: 2199میلی گرمپتاسیم: 593میلی گرمفیبر: 6gقند: 9gویتامین A: 10452IUویتامین سی: 51میلی گرمکلسیم: 94میلی گرماهن: 2میلی گرم

سلب مسئولیت: اگرچه plantbasedonabudget.com سعی در ارائه اطلاعات دقیق تغذیه ای دارد، لطفاً توجه داشته باشید که اینها فقط ،ن هستند. اطلاعات تغذیه ای ممکن است بر اساس نوع محصول، نام تجاری ،یداری شده و سایر روش های غیر قابل پیش بینی تحت تأثیر قرار گیرد. Plantbasedonabudget.com هیچ مسئولیتی در قبال هیچ گونه ضرر و زیان ناشی از اتکای شما به اطلاعات تغذیه ای نخواهد داشت. اگر نیاز به پیروی از رژیم کا،ی خاصی دارید، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.


منبع: https://plantbasedonabudget.com/moo-shu-vegetable/