Hushwee لبنان – گوشت چرخ کرده با آجیل کاجگوشت ، لبابی با آجیل کاج

هوشوی (یا هشوه) یک غذای اصلی در غذاهای خاورمیانه به ،وان یک غذای ساده و با طعم است که از گوشت چرخ کرده پخته شده در کره شفاف ساخته شده است.

اسکوپ ، گوشت چرخ کرده لبن، با آجیل کاج.

هوشوی لبن، (یا هشوه) یک دستور غذای ساده و متوسط ​​خاورمیانه است که با گوشت چرخ کرده، دارچین و آجیل کاج برشته شده تهیه می شود. هر خانواده یک غذای اصلی و راحت دارد که بارها و بارها سراغ آن می روند. برای خانواده ام؟ آن هوشوی لبن، یا گوشت چرخ کرده با آجیل کاج است. بسته بندی شده پر از طعم، اما به سرعت انجام می شود، ما آن را در تعداد انگشت شماری از غذاهای مختلف استفاده می کنیم، اما به تنهایی از آن لذت می بریم!

،اصر

  • کره شفاف شده: که به آن قیسی نیز می گویند، بیشتر از کره معمولی طعم برشته و آجیلی دارد و همچنین نسبت به کره معمولی بیشتر ذخیره می شود و ماندگاری دارد.
  • پیاز: من از پیاز سفید استفاده می کنم، زیرا برای ا،ر افراد ملایم و خوش طعم است، اما همچنان طعم فوق العاده ای می دهد.
  • گوشت چرخ كرده: من از فیله چرخ شده استفاده می کنم، اما شما می تو،د از چاک چرخ شده یا حتی گوشت چرخ کرده دیگری که در دست دارید استفاده کنید!
  • ،یب ادویه لبن،: ،یب ادویه لبن، من ،یبی از دارچین، جوز هندی، فلفل دلمه ای، نمک و فلفل است.
  • آجیل کاج: طعم ملایم و شیرین، و بافت کره ای، طعم آن ها هنگام برشته شدن یا برشته شدن بسیار افزایش می یابد.

طرز تهیه هوشوی لبن،

پیاز را در تابه تفت دهید

با ذوب ، کره شفاف خود روی حرارت متوسط ​​رو به بالا شروع کنید، سپس پیاز ،د شده را به آن اضافه کنید و تفت دهید تا کمی شفاف شود.

نمک را به گوشت چرخ کرده اضافه کنید

گوشت چرخ کرده را اضافه کنید و با مقداری نمک و فلفل مزه دار کنید و با قاشق چوبی یا پوره سیب زمینی ،د کنید.

اضافه ، دارچین به گوشت چرخ کرده

مخلوط ادویه لبن، خود را اضافه کنید و به پختن ادامه دهید تا گوشت چرخ کرده کاملاً قهوه ای و ،د شود.

آجیل کاج و جعفری را به گوشت چرخ کرده اضافه کنید

با افزودن مغزهای کاج برشته شده و جعفری ،د شده (اگر آن را دارید) کار را تمام کنید.

گوشت ، هندی لبن، با آجیل کاج.

با نان پیتا و برنج قهوه ای سرو کنید و از هوشوی لبن، خود لذت ببرید!

سوالات متداول:

hushwee چیست؟

هوشوی (یا هاشوه) یک غذای یک دیگ پر از ادویه ها و طعم های گرم است که از خاورمیانه می آید. من آن را مانند خانواده‌ام می‌سازم، که از لبنان سرچشمه می‌گیرد، اما در بسیاری از کشورها تغییراتی وجود دارد!

با هاشوی چی سرو میکنی؟

از چه نوع گوشتی با هاشوی استفاده می کنید؟

این دستور غذا با هر نوع گوشت چرخ کرده ای که در دست دارید کار می کند، اما من گوشت ،، گوشت چرخ کرده یا ،یبی از این دو را ترجیح می دهم.

دستور پخت با Hushwee

هوشوی لبن، گوشت ، با آجیل کاج.

دستور العمل های بیشتر خاورمیانه

بخور، لایک کن، به اشتراک بگذار!

آیا این دستور را امتحان کردید و آن را دوست داشتید؟ دفعه بعد که آن را ساختید، یک ع، بگیرید و آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید! بر،ب بزنید @thelemonbowl و #thelemonbowl تا بتو،م غذای شما را تحسین کنیم و به اشتراک بگذاریم.

hushwee

چه دستور العمل های خانوادگی همیشه شما را به زمان های خاص در آشپزخانه برمی گرداند؟ هوشوی لبن، یکی از مواردی است که همیشه در خانواده ام به آن سر می زنیم.

بدون چنگال مورد نیاز است.

هاشوی لبن، با آجیل کاج برشته شده

هوشوی لبن، – گوشت چرخ کرده با آجیل کاج

برنج هوشوی مخلوطی از گوشت ، و برنج است که با دارچین، مغز کاج برشته شده و برنج پلو پخته شده در کره شفاف تهیه می شود. یک وعده غذایی آسان یک تابه.

آماده سازی: 25 دقیقه

پختن: 35 دقیقه

جمع: 1 ساعت

صرفه جویی

خدمات: 8

  • در یک تابه عمیق، کره را روی حرارت متوسط ​​ذوب کنید و پیاز ،د شده را اضافه کنید. 4-5 دقیقه تفت دهید تا شفاف شود.

  • فیله چرخ کرده و ادویه جات را اضافه کنید. 8 تا 10 دقیقه یا تا زم، که گوشت قهوه ای شود بپزید و هر از گاهی با قاشق چوبی هم بزنید تا گوشت ،د شود. چاشنی را بررسی کنید و نمک و فلفل را به دلخواه اضافه کنید. مغزهای کاج برشته شده را هم بزنید و کنار بگذارید.

برای برشته ، آجیل کاج، کافی است در یک لایه یکنواخت روی یک تابه فر پهن کنید و در دمای 350 درجه به مدت 5 تا 7 دقیقه یا تا زم، که قهوه ای طلایی شود بپزید.
اگر نمی خواهید کره ی شفاف خود را بسازید (همچنین به ،وان “گیا” شناخته می شود)، می تو،د آن را پیدا کنید. برخط یا در ا،ر فروشگاه های بهداشتی.
برای طراوت ماندگار، آجیل کاج را در فریزر نگهداری کنید تا تازه تر و طول، تر بماند.

کا،ی: 438کیلو کا،یکربوهیدرات ها: 44gپروتئین: 17gچربی: 21gچربی های اشباع شده: 9gکلسترول: 67میلی گرمسدیم: 517میلی گرمپتاسیم: 307میلی گرمفیبر: 2gقند: 1gویتامین سی: 1میلی گرمکلسیم: 49میلی گرماهن: 2میلی گرم


nv-aut،r-image

لیز دلاکروچه

لیز دلا کروچه خالق و نویسنده کاسه لیمو، یک وبلاگ غذایی سالم است. از سال 2010، لیز دستور العمل های خوشمزه ای را به اشتراک می گذارد که اتفاقاً سالم هستند. لیز با استفاده از مواد اولیه واقعی با تاکید بر فصلی بودن، مخاطبان رو به رشدی از خوانندگان وفادار ایجاد کرده است که هوس غذای خوب برای خانواده خود می کنند. برای عضویت در خبرنامه من اینجا را کلیک کنید:
منبع: https://thelemonbowl.com/lebanese-hushwee-ground-beef-pine-nuts/