25 دستور غذای شکرگزاری سالم | غذای سالم و شادتصویر pinterest برای 25 دستور غذای سالم شکرگزاری
تصویر pinterest برای 25 دستور غذای سالم شکرگزاری
تصویر pinterest برای 25 دستور غذای سالم شکرگزاری
تصویر pinterest برای 25 دستور غذای سالم شکرگزاری
تصویر pinterest برای 25 دستور غذای سالم شکرگزاری
تصویر pinterest برای 25 دستور غذای سالم شکرگزاری

اینها را پر کنید 25 دستور غذای شکرگزاری سالم که به همان اندازه برای شما مفید هستند که خوشمزه هستند! شما این ایده‌های غذای آسان را دوست خواهید داشت، از خود بوقلمون روز شکرگزاری گرفته تا مخلفات خوشمزه تعطیلات، پیش‌غذاها، و دسرهایی که با مواد سالم‌تر و سالم‌تر ساخته شده‌اند.

تصویر pinterest برای 25 دستور غذای سالم شکرگزاری

دستور العمل های آسان و مفید برای شکرگزاری

شکرگزاری نزدیک است! فکر می‌کنم می‌توان گفت، روز شکرگزاری اساساً سوپر بال من است. بوقلمون هایی برای ،ید، منوهایی برای برنامه ریزی، پیش غذای تعطیلات برای آماده سازی و دسرهایی برای پخت وجود دارد.

در میان برنامه‌ریزی‌های جشن و پاییزی، به راحتی می‌توان از همه چیز غرق شد. به همین دلیل است که من برخی از آنها را به اشتراک می گذارم سالم دستور العمل های شکرگزاری که امسال روی میز آورده ام.

از دستور العمل های بوقلمون روز شکرگزاری گرفته تا غذاهای جانبی، پیش غذاها و دسرهای پاییزی، این دستور العمل ها به همان اندازه برای لذت بردن عالی هستند – زیرا برای شما نیز مفید هستند!

چرا این دستور العمل ها را دوست خواهید داشت

بنابراین، چه چیزی این دستور العمل‌های شکرگزاری را به بهترین شکل ممکن می‌سازد؟

  • مواد سبک تر و سالم تر با چند تعویض جزئی، افزودنی‌ها، و جایگزینی، بسیاری از موارد مورد علاقه روز شکرگزاری ما حتی مغذی‌تر هستند! این هدف از این دستور العمل های بهداشتی آگاهانه است.
  • دوستانه برای رژیم های مختلف. اگر امسال رژیم های بدون گلوتن یا لبنیات را رعایت کنید، بسیاری از دستور العمل های زیر عالی هستند.
  • آشپزی آسان و خوشمزه. این دستور العمل های شکرگزاری طعم را فدای کربوهیدرات و کا،ی کمتر نمی کنند. قول می دهم با این دستور العمل های سالم تر به همان اندازه سیر و راضی خواهید بود!

25 ایده سالم که باید امتحان کنید

در زیر مجموعه ای از بهترین و سالم ترین ایده های غذای شکرگزاری خود را گردآوری کرده ام. این دستور العمل های تعطیلات، از غذاهای جانبی گرفته تا پیش غذاها و کوکتل های آسان (و بیشتر!)، که با مواد تازه و سالم تهیه می شوند، غذاهای دلخواه هستند.

تصویر بوقلمون شکرگزاری سیر گیاهی در بشقاب

دستور العمل بوقلمون روز شکرگزاری آسان و بدون سر و صدا

نیازی به آب نمک این بوقلمون نیست! این بهترین و آبدارترین پرنده کم هزینه شکرگزاری است که تا به حال تراشیده اید. این دستور پخت آسان بوقلمون که در کره گیاهی سیر آغشته شده است، قهوه‌ای می‌شود تا عالی شود.

بوقلمون دودی کامل افرا روی یک بشقاب با پرتقال و کرن بری

دستور تهیه بوقلمون دودی حماسی افرا

سیگاری خود را برای حماسی ترین بوقلمون روز شکرگزاری تا به حال فعال کنید! این یک دستور غذای بوقلمون دودی سالم و من، برای مبتدیان است که قبل از سیگار کشیدن، یک بوقلمون کامل را با افرای شیرین و تند پوشیده شده و پر از مرکبات بسته بندی می کند.

سینه بوقلمون کبابی که در بشقاب با گیاهان و قاچ های پرتقال برش داده شده است

سینه بوقلمون کبابی سیر با گیاه سیر

آیا می خواهید از بوقلمون روز شکرگزاری بدون پختن یک پرنده کامل لذت ببرید؟ این دستور پخت سینه بوقلمون در فر یک راه آسان برای به دست آوردن آن است! سینه های لطیف و آبدار بوقلمون را در فر بپزید، سپس با کره مرکب گیاهی ساده + مخلفات مورد علاقه خود در روز شکرگزاری سرو کنید.

آب گوشت در قایق آب خوری

دستور العمل سس بوقلمون بدون چکه

از سس بوقلمون خانگی نرم و لذیذ لذت ببرید که پر از طعم است، منهای چکه های آن! این دستور غذای ساده قهوه ای فقط در 15 دقیقه آماده می شود، اما می تو،د برای صرفه جویی در وقت در روز بزرگ آن را از قبل تهیه کنید.

بهترین سس زغال اخته افرا - web-7

سس کرن بری افرا خانگی

برای درست ، بهترین سس زغال اخته خانگی، بدون سطل شکر، تنها به شش ماده نیاز دارید! این دستور تهیه سس زغال اخته سالم به طور طبیعی با شربت افرا شیرین می شود که با طعم پرتقال خوش طعم و کمی دارچین برشته شده است.

پوره سیب زمینی در ظرف پخت

بهترین پوره سیب زمینی خامه ای

اینها احتمالاً ساده ترین پوره سیب زمینی خانگی هستند که بسیار خوشمزه و خامه ای هستند. پوره سیب زمینی سیر من فقط در 30 دقیقه آماده می شود و همیشه در تعطیلات بسیار محبوب است.

دستی که یک کاسه بزرگ پوره ازگیل را با کره و جعفری ،د شده در دست گرفته است.

طرز تهیه پوره پارسنیپ خامه ای

اجازه بدهید یکی از مخلفات سبزیجات مورد علاقه ام را معرفی کنم: پوره ازگیل خامه ای و سیر! اگر به دنبال یک جشن شکرگزاری هستید که با عجله آماده است، طعم شگفت انگیزی دارد، و بدون گلوتن و سالم است، این جعفری پوره شده برنده واقعی است.

نمایی از چشم پرنده از یک کاسه سیب زمینی شیرین در یک ظرف قابلمه با قاشقی که مقداری فیل سیب زمینی شیرین را بیرون می آورد

کاسرول سیب زمینی شیرین با اسپند استروسل

آیا هر وعده غذایی شکرگزاری بدون کاسه سیب زمینی شیرین کامل می شود؟ این یکی ک،یک است که از پوره سیب زمینی شیرین خامه ای که روی آن با اسپند ترد استریوسل تهیه می شود تا در هر لقمه ترد رضایت بخشی داشته باشد.

یک کاسه گل کلم له شده در کنار حوله آشپزخانه راه راه روی میز

3 ماده گل کلم له شده

اگر به دنبال بهترین جایگزین کم کربوهیدرات برای پوره سیب زمینی هستید، این پوره گل کلم سه ماده ای آسان را امتحان کنید! گل کلم له شده من بهترین غذای جانبی کتو است که هنوز هم مملو از طعم است.

با قاشق از سیب زمینی های پنیری پنیری

سیب زمینی دلمه پنیری آسان

از تمام لذیذ پنیر، خامه‌ای و تند سیب‌زمینی فلفل‌شده ک،یک لذت ببرید، فقط سالم‌تر! این دستور العمل سیب زمینی ک،یک و در عین حال سبک تر از روز شکرگزاری، یکی از موارد مورد علاقه ما است. خواهید دید چرا!

کلم برو،ل با،امیک ترد

دستور پخت کلم برو،ل برشته شده در فر

صدای من را بشنوید، جوان های برو،ل شک دارند! کلم برو،ل با،امیک ترد من یک گیاه ساده و در عین حال پر طعم است که به راحتی برشته می شود و طعمی باورن،ی دارد. شما هرگز نمی خواهید آنها را به روش دیگری بسازید!

ع، بالای سر از سوسیس سیب کدو بلوط پر شده با انار در بالا

بهترین کدو حلوایی بلوط پر سوسیس سیب

یک ایده غذای خوشمزه پاییزی برای کدوی بلوط برشته که با چاشنی سیب و سوسیس خوش طعم و مزه پر شده است. البته نمی توان ،یدن دانه های آبدار انار را فراموش کرد! به من اعتماد کنید، منوی شکرگزاری شما به این دستور غذا نیاز دارد!

تخته غذاخوری دو نفره با دست هایی که از تخته می گیرند

ایده های ساده و زیبای تخته غذاخوری

تخته های غذاخوری روشی با ک، و پر از تنوع برای پذیرایی از مهمانان در تعطیلات هستند! این ایده‌های آسان را برای بهترین تخته‌های غذاخوری بررسی کنید، صادقانه چیزی برای همه وجود دارد.

ع، قارچ های پر شده با سوسیس پنیری در بشقاب

قارچ شکم پر سوسیس پنیری

این پیش غذای قارچ شکم پر شده طعم بسیار زیادی دارد! این اسنک‌های لقمه‌ای از کلاه‌های قارچی خاکی بلا پخته شده با پنیر خامه‌ای و سوسیس تهیه می‌شوند. خوش طعم، پنیری، و بسیار خوشمزه!

ع، بالای سر بیکن انجیر پیچیده شده با پنیر بز گیاهی روی چنگال و بشقاب

بیکن انجیر پیچیده شده با پنیر بز گیاهی

خودتان را برای بهترین غذای شیرین و شور آماده کنید! این انجیرهای بسته بندی شده با بیکن پر شده با پنیر بز گیاهی، یک پیش غذای زیبا و در عین حال آسان است که کل جمعیت شکرگزاری آن را دوست خواهند داشت.

قارچ های پر شده با اسفناج روی یک ورقه پخت

قارچ شکم پر اسفناج و پنیر بز آسان

یکی دیگر از دستور العمل های خوشمزه قارچ شکم پر، این بار با اسفناج مغذی، گوجه فرنگی خوش طعم، و پنیر بز تند! این یک پیش غذای سالم کامل است که هنوز هم بسیار پر طعم است.

شش مارچوبه پروشوتو که در بالای یک بشقاب سفید قرار گرفته اند

مارچوبه پیچیده شده با پروشوتو آسان

مهمانان همیشه این دسته های مارچوبه لطیف و ترد را که در پروشوتوی نمک پیچیده شده اند می بل،د! این یک پیش غذای ساده اما خوشمزه و سالم برای تعطیلات است که تنها در 20 دقیقه آماده می شود و هرگز ناامید نمی شود.

نه توپ پنیر بز مختلف روی یک ورق کاغذ روغنی با یک کاسه دانه های انار در پس زمینه

انواع توپ های پنیر بز تعطیلات

بیاموزید که چگونه توپ های پنیر بز گیاهی عالی درست کنید که در تاپینگ های مورد علاقه خود قرار داده شده اند! من عاشق پسته ،د شده، شوید تازه ،د شده، پیازچه و دانه های انار هستم. اما شما واقعا می تو،د این پیش غذا را با هر موادی که دوست دارید، خودتان درست کنید!

یک پای اسپند در یک ظرف پای با یک برش خارج شده.

پای اسپند خانگی (بدون شربت ذرت)

این پای اسپند کاملاً بدون احساس گناه نسخه سالم تری از یک دسر ک،یک روز شکرگزاری است. فیلینگ خامه ای و ترد پای اسپند که در پوسته پای گندم کامل و پوسته پوسته پخته شده است، بدون شربت ذرت، شیرین شده با شربت افرا و چاشنی دارچین درست می شود.

چنگال کیک قهوه با ادویه کدو حلوایی

کیک قهوه ادویه کدو تنبل

کیک قهوه من، برای پاییز! این کیک قهوه با ادویه کدو تنبل دنج برای صبحانه به همان اندازه که برای دسر شکرگزاری خوشمزه است، خوشمزه است! این دستور کیک دارای خارق‌العاده‌ترین ،ده‌های سبک و مرطوب است که روی آن یک استروسل ترد اسپند قرار داده شده است.

نزدیک میله های پای کدو تنبل روی یک بشقاب

میله های پای کدو تنبل وگان را باید آسان درست کنید

تصور کنید همه چیزهایی را که در مورد یک پای کدو حلوایی خانگی دوست دارید، در یک دسر دوستدار وگان بسته بندی کنید! این یک دستور العمل ساده و در عین حال بسیار خوشمزه برای پای کدو حلوایی نرم و خامه ای شکرگزاری است که بدون لبنیات با شیر نارگیل و پوسته آرد بادام درست شده است.

پارفی پای کدو تنبل روی میز سفید ،د شده در کنار قاشق ف،ی

پارفای پای کدو تنبل سالم

این ایده ساده برای صبحانه پاییزی، ماست کدو حلوایی خانگی و گرانولای خانگی را به یک پارفی خوشمزه و با لایه های شیرین تبدیل می کند. این پارفی های سالم صبح بعد از جشن شکرگزاری بهترین انتخاب برای من هستند!

سیب مولد داغ در یک فنجان

سیب داغ میخ دار

جشن های شکرگزاری خود را با یک لیوان بخار پز آب سیب خانگی گرم کنید. این سیب سیب داغ با مخلوطی از ادویه‌های گرم‌کننده و پرتقال تازه، همراه با مقدار زیادی رام ادویه‌دار دم می‌شود.

ع، بالای سر سیب سیب با زغال اخته در سینی

سيب سيب مالش داده شده با قره قاط

من عاشق درست ، یک دسته بزرگ از این سیب سیب زغال اخته با سنبله داغ در ظرف غذا هستم. یک جرعه و شما فورا از داخل گرم می شوید! این دستور غذای ساده سیب‌زمینی یک تنوع سرگرم‌کننده است که با آب زغال‌اخته، ادویه‌ها، پرتقال و رام درست می‌شود.

ع، سانگریای کرن بری تعطیلات با رزماری در یک لیوان

دستور العمل آسان کرن بری سانگریا تعطیلات

اگر فکر می‌کردید سنگریا فقط برای ماه‌های گرم تابستان است، دوباره فکر کنید! دستور غذای دنج من برای تعطیلات سانگریا ،یبی از براندی، مرکبات، زغال اخته و دارچین را در یک غذای جشن جشن که همیشه در روز شکرگزاری ظاهر می شود.

دستور غذا را از دست ندهید ->

فیس بوک | توییتر | پینترست | BLOGLOVIN | اینستاگرام


[ad_2]
منبع: https://www.joyfulhealthyeats.com/25-healthy-thanksgiving-recipes/