12 بهترین دستور العمل مارگاریتا l غذای شاد و سالمتصویر pinterest برای 12 مورد از بهترین دستور العمل های مارگاریتا
تصویر pinterest برای 12 مورد از بهترین دستور العمل های مارگاریتا
تصویر pinterest برای 12 مورد از بهترین دستور العمل های مارگاریتا
تصویر pinterest برای 12 مورد از بهترین دستور العمل های مارگاریتا
تصویر pinterest برای 12 مورد از بهترین دستور العمل های مارگاریتا

به دنبال بهترین دستور العمل های مارگاریتا هستید؟ از مارگاریتای ک،یک گرفته تا مارگاریتاهای میوه ای و یخ زده، من شما را تحت پوشش قرار داده ام! به علاوه، بهترین تکیلا برای مارگاریتا و چیزهای مهم دیگری که باید بد،د.

تصویر pinterest برای 12 مورد از بهترین دستور العمل های مارگاریتا

در یک مارگاریتا چیست؟

مارگاریتاهای ک،یک معمولاً با تکیلا، لیکور پرتقال مانند Triple Sec یا Cointreau و آبلیموی تازه فشرده ساخته می‌شوند. البته تغییرات زیادی وجود دارد که شامل انواع دیگر آب میوه یا اضافه ، موادی مانند جلاپنو، خیار یا انواع توت ها می شود.

بهترین تکیلا برای مارگاریتا چیست؟

بهترین تکیلا برای استفاده برای مارگاریتا، تکیلای است که شما عاشق نوشیدن آن هستید. به طور کلی تکیلا نقره ای یا بلانکو بهترین گزینه است. این کمی شیرین‌تر و نرم‌تر از reposado است و از آنجایی که ما در حال افزودن بسیاری از مواد دیگر هستیم، دیگر نیازی به ریختن یک بطری تکیلا قدیمی نیست.

در حالی که قطعاً برای تهیه هر یک از این دستور العمل های مارگاریتا نیازی به استفاده از تکیلاهای قفسه بالایی ندارید، توصیه می کنم از تکیلا ارزان خودداری کنید. استفاده از تکیلا ارزان در مارگاریتا مانند درخواست خماری است! به علاوه طعم آن به اندازه کافی خوب نیست. اگر ند،د کدام یک را انتخاب کنید، حامی همیشه نقطه شروع خوبی است.

آیا می تو،د مارگاریتا را برای یک جمعیت آماده کنید؟

مارگاریتاها یک کوکتل عالی برای سرو در مهم، ها یا به طور کلی برای جمعیت هستند زیرا می تو،د به راحتی یک دسته بزرگ از آنها را تهیه کنید! بسیاری از دستور العمل های مارگاریتا که در زیر به اشتراک می گذارم دستورالعمل های خاصی دارند، اما ایده کلی برای تهیه مارگاریتا برای جمعیت این است که همه مواد را در یک پارچ ،یب کنید، به جز یخ، و تا زمان سرو سرد کنید. (این برای درست ، از قبل عالی است!)

سپس با تزیینات دلخواه خود در لیوان ها روی یخ بریزید. آسان peasy!

نحوه نمک زدن لبه

مارگاریتاها به طور سنتی با لبه شور عرضه می‌شوند، اگرچه برخی از مارگاریتاهای میوه‌ای به جای آن لبه شکر دارند و برخی دیگر ممکن است لبه تاجین تند داشته باشند.

در هر صورت، نمک زدن (یا شکرک زدن) لبه شیشه مارگاریتا بسیار آسان است:

 • لبه را مرطوب کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار، مالیدن یک ، آهک در امتداد لبه است، اگرچه اگر لبه شکر را انتخاب می کنید، ممکن است بخواهید آن را در شربت ساده فرو کنید.
 • مستقیم در نمک فرو کنید. نمک درشت را در یک ظرف کم عمق بریزید، سپس لیوان را مستقیماً در آن فرو کنید و دوباره بالا بیاورید. از چرخاندن آن خودداری کنید، زیرا ممکن است باعث ریزش نمک شود.

چه چیزی را با مارگاریتا سرو کنیم

من به هر دلیلی در هر زمان و به هر دلیلی می خواهم یک جرعه جرعه بنوشم. اما از نظر من، بهترین بهانه برای شلاق زدن یک یا دو مارگاریتا… غذای مکزیکی است.

به طور جدی هیچ چیز بهتر از استراحت با دوستان، خوردن مقداری کیسو و چیپس و نوشیدن یک مارگاریتای ک،یک نیست.

در اینجا چند غذای دیگر با الهام از مکزیک آمده است که به خوبی با مارگاریتا ،یب می شود:

12 بهترین دستور پخت مارگاریتا

یکی از چیزهایی که من در مورد مارگاریتا دوست دارم این است که اگرچه با یک مارگاریتای ک،یک هرگز نمی تو،د اشتباه کنید، اما راه های زیادی برای تغییر آن وجود دارد! این دستور العمل های مارگاریتا برای تمام فصول و همه من،ت ها من، است.

مارگاریتا انبه یخ زده با قاچ آهک.

مارگاریتاهای انبه یخ زده

این مارگاریتاهای انبه یخ زده با کمی تند لبه تاجین ،یبی عالی از شیرینی، ترش و طراوت هستند. ایده آل برای روزهای گرم تابستان!

یک مارگاریتا قرمز یاقوتی با تزئین نارنجی خونی

دستور العمل مارگاریتا پرتقال خونی

با طعم روشن و مرکباتی و رنگ زیبای قرمز نارنجی، این مارگاریتا نارنجی خونی مطمئناً مورد علاقه خواهد بود. آماده شدن برای شلوغی آسان است!

یک مارگاریتا لاغر در یک لیوان تزئین شده با یک تکه لیموترش

دستور العمل نهایی مارگاریتا لاغر - فقط 132 کا،ی!

هر تعداد از این مارگاریتاهای لاغر را که دوست دارید بنوشید، بدون احساس گناه! این مارگاریتا با طراوت فقط با 4 ماده ساخته شده است، مطمئنا ظاهری منظم خواهد داشت!

لیوان با مارگاریتای تند با جالاپینو و لیموترش

دستور العمل مارگاریتا تند و با طراوت

با این دستور پخت مارگاریتا تند حرارت را زیاد کنید! تکیلا دم کرده ژالاپنو با لیموترش تازه، آب پرتقال و آ، ،یب می شود تا یک کوکتل با مقدار من، ادویه تهیه شود.

ع،ی از یک لیوان پر شده با بهترین دستور پخت مارگاریتا ک،یک

چگونه یک مارگاریتا درست کنیم - بهترین دستور غذا!

اگر به دنبال بهترین دستور پخت مارگاریتا ک،یک هستید، آن را پیدا کرده اید! تنها چیزی که نیاز دارید 5 ماده است!

دستور پخت آسان پارچ مارگاریتا کریسمس سفید

دستور العمل پارچ مارگاریتا کریسمس سفید آسان

اگر به دنبال یک کوکتل کریسمس هستید که همه دوستش داشته باشند، این مارگاریتا پارچ کریسمس سفید همان است. با نارگیل خامه ای، آب لیموترش، تکیلا و کرن بری، در عین طعمی که سبک و طراوت دارد، جشن به نظر می رسد.

ع، بالای سر از دستور پخت نهایی مارگاریتا توت فرنگی منجمد مخلوط کن

مخلوط کن نهایی مارگاریتا توت فرنگی منجمد

این مارگاریتاهای توت فرنگی یخ زده تنها چیزی است که شما را در یک روز گرم تابستان خنک می کند! حتی می تو،د آنها را از قبل آماده کنید. ایده آل برای مهم، های تابست،!

مارگاریتاهای منجمد توت تازه در یک پارچ - مملو از انواع توت‌های شیرین، آ،، تکیلا و آب‌میوه‌های تازه. این کوکتل مهم، عالی است! این مارگاریتاهای یخ زده خوشمزه، بسیار نرم و میوه ای هستند - تضمینی برای خوشحال ، جمعیت!

مارگاریتاهای منجمد بری مخلوط

این مارگاریتاهای منجمد مخلوط توت که با انواع توت‌های تازه، آ،، تکیلا و آب میوه درست شده‌اند، برای جمعیت من، هستند. صاف، با طراوت و فوق العاده خوش طعم!

مارگاریتاهای آویشن بلک بری، به همان اندازه که زرق و برق دار هستند، خوشمزه هستند! این یک مارگاریتای صاف با کمی مرکبات، طعم توت سیاه و نت های لطیف آویشن تازه است! تو عاشق میشی | joyfulhealthyeats.com

آویشن بلک بری مارگاریتا

میل به چیز متفاوتی دارید؟ این مارگاریتاهای آویشن بلک بری را امتحان کنید! درست ،شان ساده است و طعم منحصر به فردی از مرکبات، انواع توت ها و آویشن دارند که مطمئنا عاشق آن خواهید شد.

مارگاریتا انار یک دستور کوکتل آسان است که می تو،د در تمام طول سال آن را تکان دهید! با مواد تازه ساخته شده است. به سلامتی بهترین دستور غذای مارگاریتا! | joyfulhealthyeats.com

دستور العمل مارگاریتا انار

این مارگاریتاهای انار ساده روشن، با طراوت و برای لذت بردن در تمام طول سال عالی هستند. آنها در تابستان کنار است، دوست داشتنی هستند، اما رنگ آنها را برای تعطیلات نیز عالی می کند.

یک مارگاریتای شاه توت تند در یک لیوان با حاشیه دوم و یک شیشه شربت ساده خانگی در پس زمینه

مارگاریتا بلک بری تند

این مارگاریتا بلک بری تند بهترین‌های هر دو دنیا را ارائه می‌کند - تکیلا با ژلاپنو و شربت ساده توت سیاه. نتیجه نهایی یک کوکتل است که تعادل کاملی بین شیرینی و تند دارد!

ع، کناری کادیلاک مارگاریتا.

کادیلاک مارگاریتا

شما نمی تو،د این ک،یک را ش،ت دهید. کادیلاک مارگاریتا کوکتل تابست، شما خواهد بود که با تکیلا، کوینترو، آب لیموترش تازه تهیه می‌شود و روی آن فلوتر ک،یک Grand Marnier روی آن قرار می‌گیرد، سپس روی یخ با حاشیه نمک سرو می‌شود.

دستور غذا را از دست ندهید

فیس بوک | توییتر | پینترست | BLOGLOVIN | اینستاگرام


[ad_2]
منبع: https://www.joyfulhealthyeats.com/12-best-margarita-recipes/