10 دستور غذای مورد علاقه خوانندگان در سال 2022از سالاد گرفته تا شام در ماهیتابه، پاستا و موارد دیگر – این دستور العمل ها 10 دستور غذای مورد علاقه خوانندگان در سال 2022 بودند!

کلاژ ع، دختر آیووا در حال خوردن دستور العمل های مورد علاقه خواننده در سال 2022

سال نو مبارک – امیدوارم پایان شگفت انگیزی در فصل تعطیلات داشته باشید!

ما نسبت به قبل احساس سیری بیشتری می‌کردیم – به روش‌های کمی استرس‌زا (آیا گریه ، در ماشین شما قبل از یک رویداد رسانه‌ای به ،وان استرس محسوب می‌شود؟!) اما همچنین به روش‌های واقعاً شگفت‌انگیزی. گوئن و خواهرزاده ام را به باله فندق شکن بردیم، من و مادرم در یک کنسرت Steamroller در شب کریسمس شرکت کردیم، من و بن میزبان اولین جشن تعطیلاتمان بودیم، و من آنقدر امی گرانت را نواختم که گوئن اشعار Tender Tennessee را حفظ کرد. کریسمس بهاها

تمام آنچه گفته شد، هیجان زده بودم که خانه را عوض کنم، تمیز کنم و با آغوش باز به استقبال سال جدید بروم. سال 2022 برای کتاب‌ها هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه‌ای یکی بود، و من بسیار هیجان‌زده هستم که ببینم سال 2023 چه چیزی را در سر دارد!

قبل از اینکه جلو برویم، می‌خواهم 10 دستور غذای جدید برتر در سال 2022 را که با کلیک‌ها، بازدیدها و اشتراک‌گذاری‌های شما به آنها رأی داده شده است، به اشتراک بگذارم. این پست مورد علاقه من در سال است زیرا دوست دارم ببینم شما چه چیزی را دوست داشتید!

این سال ویژه ای برای IGE بود، زیرا من شروع به کار با یک دوست وبلاگ نویس قدیمی کردم که عکاس غذا بود تا عکاسی از دستور العمل های من را به عهده بگیرد. من و اشلی با هم ده‌ها دستور غذای جدید را امسال منتشر کردیم و ع،‌هایی را برای دستور العمل‌های قدیمی اما خوشمزه مانند سیخ‌های کاپرز، سوپ مرغ و برنج وحشی، پاستا پومودورو، شیرینی‌های شکری بدون گلوتن، سیب‌زمینی خلال‌شده بدون گلوتن و غیره به‌روزرس، کردیم. همانطور که می د،د، ما ابتدا با چشمان خود غذا می خوریم، بنابراین داشتن ع، هایی که واقعاً نشان دهنده خوشمزه بودن این دستور العمل های موجود است، یکی از نکات برجسته سال 2022 بود.

با ورود به سال جدید، اگر درخواستی برای دستور پخت دارید، به من اطلاع دهید! میخواهید درباره چه چیزی بیشتر بد،د؟ من اینجا هستم تا کمک کنم. 🙂

آ،ین چیز – آیا شما در لیست ایمیل من هستید؟ این کاملا رایگان است، و بهترین راه برای به روز ماندن در مورد دستور العمل های جدید همانطور که پست می شوند، و همچنین به روز رس، های هفتگی با دستور العمل های فصلی/به موقع است. من دوست دارم شما را داشته باشم! به سادگی در زیر ثبت نام کنید

بدون هیچ مقدمه ای – بیایید وارد آن شویم!

دستور العمل های برتر از سال های گذشته

شماره 1 سالاد جنیفر آنیستون

هر سال دستور العمل جدیدی وجود دارد که در رسانه های اجتماعی “ویروسی” می شود، و بسیار سرگرم کننده است که منتظر بم،د و ببینید کدام یک خواهد بود. در سال 2022 بدون شک سالاد جنیفر آنیستون بود. همه شما عاشق تهیه این دستور غذایی گیاهی و پروتئینی برای ناهارهای سالم و آماده در سال 2022 هستید.

خواننده نیکول می گوید: “این سالاد خیلی خوشمزه است. عطر و طعم بسیار زیادی در حال وقوع است و لقمه بعدی هرگز مانند قبل نیست. من می توانم این را برای صبحانه، ناهار و شام بخورم و از آن خسته نشم.»

ع، بالای سر سالاد جنیفر آنیستون در یک کاسه با چنگال

شماره 2 برگر پخته شده در فر

شما این روش پخت همبرگر را برای زم، که هوا خیلی سرد است و نمی‌تو،د بیرون کباب کنید یا می‌خواهید اجاق گازتان را از چربی تمیز نگه دارید، دوست داشتید، مثل من! این همبرگرهای آبدار هنوز در خانه من تکرار می شوند.

خواننده تارین می گوید: “اینها بهترین هستند! شوهرم مدام می گفت که چقدر خوب هستند. من چاشنی استیک مونترال را به گوشتم اضافه کردم و عالی بود. تغییر دهنده ی بازی.”

برگر پخته شده از وسط نصف شده تا رویه ها نشان داده شود

شماره 3 ماهی تابه گوشت ، و سبزیجات Enchilada

هوس انچیلادا دارید اما قیمه و غلتاندن مورد نیاز را ندارید؟ هوات رو دارم! این دستور پخت ساده تابه تمام مواد تشکیل دهنده گوشت ، و سبزیجات را در یک دستور غذای خوشمزه ،یب می کند. خیلی ساده

خواننده نانسی می گوید: ما دیشب این را برای شام درست کردیم و شوهرم امروز صبح هنوز در مورد آن صحبت می کند! قطعاً وارد چرخش منو می شوید.»

ع، بالای سر ماهی تابه گوشت ، و سبزیجات انچیلادا

#4 سالاد کینوا تایلندی با سس بادام زمینی

من حداقل یک بار در هفته در مورد این سالاد پر از چاشنی خیال می کنم – سس بادام زمینی بسیار خوب است. من و بن هر دو سال گذشته به ،وان راهی برای افزایش قدرت ماندگاری، وارد سالادهای زمان ناهار خود کینوآ پخته شدیم. واقعا یه تفاوتی ایجاد میکنه.

ریدر گیل می گوید: من این اشتباه را کردم که لباس را زودتر از موعد انجام دادم، و اکنون نمی توانم از ذائقه کوچک آن دست بردارم (فقط برای کنترل کیفیت، می د،د …). دفعه بعد بهتره دوبل بزنم!»

دستان یک کاسه سالاد کینوا تایلندی با سس بادام زمینی

شماره 5 کاسه رول تن تن تند

در سال 2022 شاهد افزایش قیمت‌های خواربار و وعده‌های غذایی بودیم – فکر می‌کنم این موضوع ارتباط زیادی با موفقیت کاسه‌های رول ماهی تن تند من داشت. تمام طعم رول تن تند یک رستوران، ساخته شده با منگنه یخچال و شربت خانه. کاملا خوشمزه!

خواننده مگان می گوید: “وای، این دستور فوق العاده بود!! طعم آن دقیقا شبیه یک رول تن تن تند بود! شوهرم از من درخواست کرد که هر هفته آن را درست کنم و من فقط ممکن است مجبور شوم.»

ع، بالای سر کاسه رول ماهی تن تند

شماره 6 ریزوتو میگو و مارچوبه

از به‌روزرس، ع،‌های این دستور غذای قدیمی اما خوب هیجان‌زده شدم تا آن را به خوانندگان جدید معرفی کنم و به ،، که ممکن است در گذشته آن را دیده‌اند الهام بخشم. من هنوز مشتری ناراضی وقتی این دستور غذای خوشمزه و در عین حال آسان ریزوتو را درست می کند، نداشته ام.

خواننده بتی می گوید: “این دستور غذا را خیلی دوست داشتم. من قبلا هرگز ریزوتو نپخته بودم اما دستورات شما عالی بود. محصول نهایی خوشمزه بود. باقی مانده ها حتی فوق العاده بودند.»

ع، بالای سر یک کاسه ریزوتو میگو و مارچوبه

#7 سالاد پاستا سزار مرغ

ایده این دستور پخت سالاد ماکارونی برای سال‌ها در لیست «برای درست ،» من بوده است – خیلی خوشحالم که امسال آن را درست کردم و به اشتراک گذاشتم زیرا شما هم آن را دوست داشتید! عالی برای سرو در همه چیز، از باربیکیو تابست، گرفته تا شام خوش طعم بهاری، و هر لحظه در میان. این یکی دیگر از دستور العمل های من است که من اغلب در مورد آن آرزو می کنم!

خواننده کریستن می گوید: “من کاملا عاشق این سالاد هستم که حداقل سه بار در هفته گذشته درست کردم!”

سالاد پاستا سزار مرغ آسان در یک بشقاب

#8 پاستا قارچ خامه ای پارمزان

این دستور پخت ماکارونی بدون گلوتن از وعده غذایی من و بن در نیویورک در فصل تعطیلات 2021 الهام گرفته شده است. این یک زنگ مرده برای غذای رستوران بود. من دوست داشتم با این دستور غذا کمی نیویورک به آشپزخانه شما بیاورم.

خواننده جانان می گوید: این غذای ماکارونی شگفت انگیز است!! همه سبزیجات مورد علاقه من – بیکن، قارچ، اسفناج، خامه غلیظ. روده بر شدن از خنده. برای خانه ما تکرار خواهد شد. خیلی راحت هم!»

کاسه پاستا قارچ پارمزان خامه ای با چنگال داخلش

#9 نان کدو حلوایی سریع و آسان بدون گلوتن

اگر فرصتی برای امتحان نان کدو تنبل بدون گلوتن جدید من در سال 2022 نداشتید، از شما می‌خواهم هر چه سریع‌تر به آشپزخانه بروید! این نان بسیار مرطوب و لطیف است – واقعا عالی ترین نان کدو تنبل است که بدون گلوتن ساخته شده است.

خواننده اما می گوید: “وای! چه دستور پخت باورن،ی! من از King Arthur Measure برای اندازه گیری آرد بدون گلوتن استفاده کردم و این خیلی مرطوب و خوش طعم شد! ما دوباره و دوباره این را خواهیم ساخت!»

نان کدو تنبل بدون گلوتن برش خورده

شماره 10 تابه میگو و سبزیجات مدیترانه ای

من دوست داشتم ببینم که چگونه همه شما این دستور پخت تابه ورقه ای آسان را در سال 2022 درست کردید. برخی آن را به دلیل زیبا بودن آن برای شرکت سرو ،د، در حالی که برخی دیگر از آن به ،وان راهی سریع و آسان برای تهیه یک وعده غذایی حاوی پروتئین و سبزیجات روی میز استفاده ،د. فقط در 15 دقیقه پخته می شود. بله 15 دقیقه!!

خواننده دیوید می گوید: «این را شب دیگر درست کردم. واقعا خوب بود. منظورم واقعا خوبه! آسان برای آماده سازی، آسان برای تمیز ،. پسر نوجوانم گفت: “اوه!” بعد از اولین نیش او ث،ه ها و سپس سوم ها داشت. این دستور غذای جدید مورد علاقه خانواده است.»

میگو و سبزیجات مدیترانه ای در یک تابه

برای شما و شما سال 2023 باور ن،ی و خوشمزه را آرزو می کنیم! من مشتاقانه منتظر خدمت شما در سال جدید هستم!


منبع: https://iowagirleats.com/top-10-reader-favorite-recipes-in-2022/