مافین های پروتئینی آسان – فیت یافت های غذاییمقداری پروتئین اضافی را با این مواد بسیار آسان در روز خود ببندید کلوچه های پروتئینی! این میان وعده آسان که با پوره موز، پودر پروتئین، شیر بادام و روغن نارگیل درست شده است، به همان اندازه که برای شما مفید است، خوشمزه است!

مافین پروتئین موز سالم

آیا به دنبال راهی سالم برای ارضاء دندان شیرین خود هستید؟ این دستور پخت کلوچه پروتئینی خوشمزه همه چیز را دارد: پودر پروتئین و،ل، موز، تکه‌های شکلات، شربت افرا، و شکر قهوه‌ای روشن برای ایجاد کلوچه‌های پر پروتئین و جذاب که شما را به بهشت ​​صبحانه می‌برد.

ما در اینجا در Fit Foodie Finds انواع مافین ها را درست کرده ایم. چرا؟ مافین ها را بسیار آسان می توان به دلخواه سفارشی کرد. از جایگزین های سالم تر تا افزودنی های منحط، گزینه ها واقعا بی پایان هستند!

چرا آنها را دوست خواهید داشت!

این دستور مافین حاوی 30 گرم پروتئین است!

آنها سالم و خوشمزه هستند.

برای تهیه پیش غذا و آماده سازی غذا در حال حرکت عالی است.

به مواد ساده و آماده سازی کمی نیاز دارد.

لیست مواد تشکیل دهنده مافین با پروتئین بالا

  • ارد: ما برای این دستور از آرد همه منظوره استفاده کردیم. اما می تو،د از آرد گندم کامل سفید یا ،یبی از آرد همه منظوره و آرد گندم کامل به ،وان یک گزینه سالم تر استفاده کنید!
  • پودر پروتئین و،ل: هر پودر پروتئینی با طعم و،ل جواب می دهد! برندی که استفاده کردیم 15 گرم پروتئین در هر وعده دارد.
  • جوش شیرین: جوش شیرین را فراموش نکنید؛ این کلوچه ها را پف می کند.
  • تکه های شکلات: تکه های شکلات سطح انحطاط این مافین ها را افزایش می دهد. با خیال راحت از هر چیپس شکلاتی دلخواه خود استفاده کنید.
  • شکر قهوه ای روشن: ما فقط از کمی شکر قهوه ای برای شیرین ، این ماف ها استفاده می کنیم!
  • شربت افرا: شربت افرا نه تنها به طور طبیعی این کلوچه ها را شیرین می کند، بلکه طعم لذیذی نیز به آن اضافه می کند.
  • موز: موز له شده طعم و رطوبت بیشتری به کلوچه های پروتئینی شما می بخشد.
  • تخم مرغ های بزرگ: از دو تخم مرغ بزرگ برای پف ، این مافین ها استفاده کنید. اگر تخم‌مرغ ندارید، می‌تو،د از تخم کتان هم استفاده کنید!
  • شیر بادام: برای این دستور به جای شیر لبنیات از شیر بادام شیرین نشده استفاده کردیم. اما اگر شیر دیگری را ترجیح می دهید، آن را انتخاب کنید! هر شیری انجام خواهد داد.
  • روغن نارگیل: یک راه سالم و کم چرب برای دریافت مافین مرطوب!

چگونه مافین های پروتئینی سالم درست کنیم

فر را از قبل گرم کنید

فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. یک قالب مافین را با آستر مافین بپوش،د و با اسپری آشپزی اسپری کنید.

مواد خشک + مرطوب را جداگانه مخلوط کنید

بعد، تمام مواد خشک را در یک کاسه متوسط ​​مخلوط کرده و کنار بگذارید. در یک کاسه بزرگ جداگانه، شکر قهوه ای و شربت افرا را با هم مخلوط کنید. سپس موز له شده، تخم مرغ و شیر بادام را اضافه کنید و مخلوط کنید تا زم، که ،یب شود.

،یب کنید

پس از مخلوط شدن، مواد خشک را به مواد مرطوب منتقل کنید و خمیر را هم بزنید تا خوب ،یب شود. سپس روغن نارگیل ذوب شده را اضافه کنید و دوباره مخلوط کنید.

خمیر انتقال

سخاوتمندانه هر یک از چاه ها را در قالب مافین با خمیر پر کنید. ما بین 3/4 راه پر و تمام راه تا بالا پر کردیم.

پخت

مافین های خود را در فر قرار دهید و به مدت 18-22 دقیقه بپزید یا تا زم، که یک خلال دندان هنگام قرار دادن در مرکز تمیز بیرون بیاید.

خنک + سرو

در نهایت مافین ها را از فر خارج کرده و اجازه دهید چند دقیقه خنک شوند. قبل از سرو به توری سیمی منتقل کنید و کمی خنک کنید. از مافین های پروتئینی خوشمزه خود لذت ببرید!

تغییرات آسان

این مافین های پروتئینی را خودتان با اضافه ، مواد خوشمزه دیگر درست کنید! اینجا برخی از علاقه مندی های ما وجود دارد:

بلوبری موز: قبل از پخت، یک پیمانه زغال اخته تازه (یا یخ زده!) را به خمیر اضافه کنید.

آجیل موز: به راحتی این مافین های موزی را با 1/2 فنجان گردوی ،د شده یا گردو گردو ،د کنید.

کیک هویج: با 1/2 فنجان هویج رنده شده و 1/3 فنجان گردوی ،د شده کمی چیزهای جالب را دوست دارید تا به این کیک هویج بپیچید!

پروتئین شکلات: این ها را با استفاده از پودر پروتئین شکلات به جای و،ل به مافین های پروتئینی شکلاتی تبدیل کنید.

جدیدترین دستور العمل های کلوچه و نان

بیشتر

نکات مهم برای کلوچه های پروتئینی

موز له شده را اندازه بگیرید: موزها را حتما له کنید و سپس قبل از اضافه ، به خمیر مافین آنها را اندازه بگیرید. اندازه موزی که استفاده می کنید تعیین می کند که در نهایت چقدر موز له شده دارید.

آنها را مال خود کنید: این ها مافین های پروتئین موز ک،یک هستند، اما می تو،د به راحتی تکه های شکلات (مانند این ع، ها!)، آجیل ،د شده یا انواع توت ها را برای طعم دادن به دلخواه خود اضافه کنید.

هنگامی که در حال خوردن هستید، موز را جایگزین سس سیب کنید: بله، مردم این سوال را حتی هنگام تهیه کلوچه پروتئین موز می پرسند! در عوض سس سیب کار خواهد کرد. به جای 2 موز له شده از 1 فنجان سس سیب استفاده کنید.

آیا می تو،د این وگان را درست کنید؟

از آنجایی که این مافین های پروتئینی حاوی تخم مرغ هستند، وگان محسوب نمی شوند. پیشنهاد می کنیم دستور پخت نان موز وگان را دنبال کنید و به جای نان، کلوچه را با خمیر درست کنید.

ذخیره سازی

این مافین ها به مدت 2 الی 3 روز در ظرف دربسته روی پیشخوان نگهداری می شوند. یا برای افزایش طراوت، آنها را تا 5 روز در یخچال در ظرف در بسته نگهداری کنید.

برای فریز ، کلوچه های پروتئینیقبل از گذاشتن روی سینی فر بگذارید کاملا خنک شوند. سپس قبل از انتقال به کیسه ای به اندازه گالن، به مدت 2 ساعت در فریزر قرار دهید. تا آنجا که ممکن است هوا را خارج کنید و تا 3 ماه منجمد کنید.


منبع: https://fitfoodiefinds.com/protein-،ins/