لقمه آسان خیار با پنیر خامه ای پیازچه آفتابگردانایده آل برای مهم،، اینها نیش خیار به طور جدی خوشمزه و بسیار جشن هستند! آنها برای تهیه یک ایده میان وعده خیار که همه دوستش خواهند داشت، فقط در 30 دقیقه گرد هم می آیند!

فنجان های خیار وسیله نقلیه ترد و سالمی را در این دستور غذای میان وعده خیار ایجاد می کند. پنیر خامه ای تخمه آفتابگردان را به همراه پیازچه اضافه کنید و یک برنده واقعی است!

من عاشق این دستور غذا هستم چون درست ،ش خیلی راحته! اما من را نیز هیجان زده می کند که ببینم همه آنها را می بل،د، چه وگان یا نه! این یک راه عالی برای آشنا ، دوستان و خانواده غیر وگان خود است که چقدر غذاهای گیاهی واقعاً خوشمزه می تواند باشد!

اگر به دنبال دستور العمل های پیش غذای مقرون به صرفه تری برای مجالس یا مهم، هستید، این ها را امتحان کنید پفک سیب زمینی کنجدی و کباب های گیاهی!

آیا راه های بیشتری برای استفاده از خیارهای باغ خود می خواهید؟ این را امتحان کن سالاد خیار ترشی و سالسا خیار.

چرا این دستور العمل کار می کند

 • خیلی خوشمزه هیچ ، متوجه نمی شود که آنها گیاهخوار هستند.
 • آ دستور پخت بدون پخت که در یک ضربان قلب با هم می رود.
 • آسان برای ساخت برای گروه ها در هر اندازه
 • پیش غذای مقرون به صرفه برای مهم، ها و مجالس درست ،

آنچه در این دستور غذا می گنجد

تنها چیزی که نیاز دارید مشتی مواد ساده است تا اینها را برای خوردن آماده کنید! در اینجا نکات برجسته آمده است:

مواد لازم برای نیش خیار آسان با پنیر خامه ای پیازچه آفتابگردان اندازه گیری شده در برابر یک سطح سبک
 • دانه های آفتابگردان: برای بهترین نتیجه از تخمه آفتابگردان خام و بدون نمک استفاده کنید.
 • پیاز قرمز، پیازچه و سیر: معطرها برای طعم دادن به میان وعده خیار و پیازچه یک لایه دیگر طعم ملایم به اضافه مقداری رنگ اضافه می کند.
 • مخمر تغذیه ای: به پر ، کمی طعم «پنیر» می دهد. اگر در مورد این ماده جدید هستید، بررسی کنید نحوه استفاده از مخمر تغذیه ای برای یادگیری بیشتر!
 • آب لیموی تازه: یک ماده عالی برای افزودن کمی اسید و درخشندگی به هر ظرفی. در این دستور غذا کاملا با پیازچه ،یب می شود.
 • خیارها: می تو،د از هر خیار دلخواه استفاده کنید. سعی کنید خیارهای متوسط ​​را طوری انتخاب کنید که هر لقمه خیار را در یک یا دو لقمه میل کنید.

طرز تهیه لقمه خیار

درست ، این پیش غذای ساده خیار فقط چند دقیقه طول می کشد. در اینجا مروری بر مراحل مربوط به آن است، اما دستورالعمل های دقیق در کارت دستور غذا گنجانده شده است.

 • 1) دانه های آفتابگردان و نمک را با هم ،یب کنید در کاسه غذاساز به مدت 10-20 ث،ه این کار را انجام دهید تا به شکل پودر ریز درآیند.
مواد لازم برای نیش خیار آسان با پنیر خامه ای پیازچه آفتابگردان اندازه گیری شده در برابر یک سطح سبک
شات فرآیند گل آفتابگردان اضافه شده به غذاساز
 • 2) پیاز، پیازچه، سیر، مخمر تغذیه ای، آب لیمو و آب را اضافه کنید به غذاساز دوباره به مدت 1 تا 2 دقیقه این کار را انجام دهید، تا زم، که در صورت نیاز، کناره ها را کاملاً خامه ای بتراشید.
فرآیند افزودن پیاز به غذاساز
فرآیند افزودن پیازچه به غذاساز
فرآیند افزودن سیر به غذاساز
شات فرآیند مخمر تغذیه ای که به غذاساز اضافه می شود
فرآیند اضافه شدن آب لیمو به غذاساز
فرآیند اضافه شدن آب به غذاساز
 • 3) خیارها را پوست بگیرید. در صورت تمایل، خیار را به آرامی در ردیف های متناوب پوست بگیرید تا جلوه ای راه راه زیبا در بیرون ایجاد کنید. خیار را به قطعات 1 اینچی برش دهید.
ع، فرآیندی که پوست کندن خیار را نشان می دهد
چند خیار پوست کنده روی تخته برش
فرآیند برش خیار روی تخته برش
چند خیار برش خورده روی تخته برش
 • 4) یک قاشق از مخلوط تخمه آفتابگردان را روی آن ،ید هر خیار را در یک بشقاب یا بشقاب قرار دهید. ادامه دهید تا تمام شود سپس در صورت تمایل با پیازچه ،د شده بپاشید.
فرآیند اضافه ، مخلوط تخمه آفتابگردان به برش های خیار

نکات تخصصی

 • لقمه خیار بهتر است به صورت سرد سرو شود پس آنها را از قبل درست کنید و یک ساعت یا بیشتر در یخچال بگذارید.
 • دستور تهیه خیار شکم پر حدود 50 قطعه می سازد، برای یک مهم، عالی است، اما شما به راحتی می تو،د نصف دستور غذا را برای گروه های کوچکتر انجام دهید.
 • اگر می‌خواهید هنگام تهیه میان‌وعده‌های سالم خیار شیطنت داشته باشید، برای لوله کشی پنیر خامه ای آفتابگردان از کیسه لوله کشی استفاده کنید در یک روزت روی هر برش خیار.

سوالات متداول

با خیارهای تازه زیاد چه کنم؟

با فراو، خیار کارهای زیادی می توان انجام داد! یک دسته از محصولات خانگی درست کنید ترشی شوید یخچالی، آنها را به یک تبدیل کنید سالسا خیار انبه یا آنها را به فنجان های خیار تبدیل کنید و آنها را با پر ، های مختلف پر کنید!

لقمه خیار آسان با پنیر خامه ای پیازچه آفتابگردان که روی ظرفی در پس زمینه ای روشن آبکاری شده است

تغییرات

به دنبال راه های دیگری برای طعم دادن به پنیر خامه ای آفتابگردان هستید؟ در اینجا چند مورد علاقه مندی وجود دارد:

 • لقمه های پیش غذای خیار تند: پیازچه ها را با چیلی سبز یا هالاپنو و گشنیز ،د شده عوض کنید!
 • گزش خیار شوید: پیازچه را با شوید تازه عوض کنید.
 • میان وعده های گیاهی خیار: 1-2 قاشق غذاخوری هویج، کرفس و هر گونه سبزی ،د شده را به غذاساز اضافه کنید!
 • به جای آن فنجان های خیار درست کنید. خیار را به قطعات یک اینچی برش دهید و سپس کمی از دانه ها را در مرکز آن بردارید تا به شکل فنجان در بیاید. این بهترین کار با خیارهای باریک است.

نحوه ذخیره سازی

پس از ساخت: تا زم، که آماده سرو شوید در یخچال نگهداری کنید. بهتر است آنها را در یک لایه روی یک ورقه پخت یا سینی که به آرامی پوشانده شده است، نگهداری شوند.

باقیمانده: آنها را در یک لایه تا دو روز در یخچال نگهداری کنید اما فقط به این نکته توجه کنید که خیارها هر چه بیشتر بمانند نرم می شوند.

جلو بزن: توصیه می کنم لقمه های خیار را روزی که می خواهید سرو کنید برش بزنید. هنگامی که خیارها بریده می شوند، به راحتی نرم می شوند زیرا آب موجود در آنها شروع به آزاد شدن و تجزیه می کند. برای اینکه کمی از بازی جلوتر باشید می تو،د مخلوط پنیر خامه ای تخمه آفتابگردان را تا سه روز قبل درست کنید. آن را در یخچال در ظرف در بسته نگهداری کنید تا زم، که آماده باشید آنها را به خیارها اضافه کنید.

دستور العمل های بیشتر خیار

ع، ها توسط آلفونسو رویا

لقمه خیار آسان با پنیر خامه ای پیازچه آفتابگردان که روی ظرفی در پس زمینه ای روشن آبکاری شده است

لقمه آسان خیار با پنیر خامه ای پیازچه آفتابگردان

رنه پرس

ایده آل برای مهم،، اینها نیش خیار به طور جدی خوشمزه و بسیار جشن هستند! آنها برای تهیه یک ایده میان وعده خیار که همه دوستش خواهند داشت، فقط در 30 دقیقه گرد هم می آیند!

زمان آماده سازی 30 دقیقه

زمان پخت 0 دقیقه

زمان کل 30 دقیقه

دوره پیش غذا

غذا آمریکایی

خدمات 8 وعده های غذایی

کا،ی 125 کیلو کا،ی

 • دانه های آفتابگردان و نمک را در کاسه غذاساز ،یب کنید. به مدت 10-20 ث،ه این کار را انجام دهید تا به شکل پودر ریز درآیند. پیاز، پیازچه، سیر، مخمر مغذی، آب لیمو و آب را اضافه کنید و دوباره به مدت 1 تا 2 دقیقه تا زم، که کاملا ، رنگ شود، آن را بپزید. احتمالاً باید یک یا دو بار کناره ها را ،اش دهید. کنار بگذارید.

 • در صورت تمایل، خیار را به آرامی در ردیف های متناوب پوست بگیرید تا جلوه ای راه راه زیبا در بیرون ایجاد کنید. به قطعات 1-1 ½ اینچی برش دهید.

 • یک قاشق از مخلوط تخمه آفتابگردان را روی هر خیار ،ید و آن را در بشقاب یا بشقاب قرار دهید. ادامه دهید تا تمام شود، در صورت تمایل با پیازچه ،د شده بپاشید.

 • لقمه خیار بهتر است به صورت سرد سرو شود پس آنها را از قبل درست کنید و یک ساعت یا بیشتر در یخچال بگذارید.
 • دستور تهیه خیار شکم پر حدود 50 قطعه می سازد، برای یک مهم، عالی است، اما شما به راحتی می تو،د نصف دستور غذا را برای گروه های کوچکتر انجام دهید.
 • اگر می‌خواهید هنگام تهیه میان‌وعده‌های سالم خیار شیطنت داشته باشید، برای لوله ، پنیر خامه ای آفتابگردان از کیسه لوله استفاده کنید در یک روزت روی هر برش خیار.

کا،ی: 125کیلو کا،یکربوهیدرات ها: 8gپروتئین: 5gچربی: 9gچربی های اشباع شده: 1gچربی های چند غیر اشباع: 4gچربی اشباع شده: 3gسدیم: 151میلی گرمپتاسیم: 352میلی گرمفیبر: 3gقند: 3gویتامین A: 218IUویتامین سی: 8میلی گرمکلسیم: 37میلی گرماهن: 1میلی گرم

سلب مسئولیت: اگرچه plantbasedonabudget.com سعی در ارائه اطلاعات دقیق تغذیه ای دارد، لطفاً توجه داشته باشید که اینها فقط ،ن هستند. اطلاعات تغذیه ای ممکن است بر اساس نوع محصول، نام تجاری ،یداری شده و سایر روش های غیر قابل پیش بینی تحت تأثیر قرار گیرد. Plantbasedonabudget.com هیچ مسئولیتی در قبال هیچ گونه ضرر و زیان ناشی از اتکای شما به اطلاعات تغذیه ای نخواهد داشت. اگر نیاز به پیروی از رژیم کا،ی خاصی دارید، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.


منبع: https://plantbasedonabudget.com/sunflower-c،e-cream-cheese-cu،ber-bites/