دستور العمل ساده آب توت فرنگی – گیاهی بر اساس بودجهمن به ،وان یک همکار آمازون از ،یدهای واجد شرایط درآمد ،ب می کنم.

چگونه یک آب توت فرنگی 5 دقیقه ای در مخلوط کن درست کنیم تا آب توت فرنگی شیرین، با طراوت و خالص سرشار از ویتامین C، E، فولات و آنتی ا،یدان ها را تهیه کنیم!

فرآیند ریختن آب توت فرنگی کامل از یک شیشه در یک فنجان با توت فرنگی های پراکنده در پس زمینه سفید

دستور العمل ساده و با طراوت آب توت فرنگی

در حالی که برخی از مواد تشکیل دهنده برای بهترین نتیجه به آبمیوه گیری نیاز دارند، می تو،د یاد بگیرید که چگونه آب توت فرنگی را در مخلوط کن درست کنید، به این م،ی که هر ،ی می تواند هر زمان که بخواهد از این آب توت فرنگی خانگی شیرین، میوه ای و تابست، لذت ببرد.

این دستور العمل آب توت فرنگی فقط به دو ماده نیاز دارد. توت فرنگی و یک شیرین کننده (که از نظر فنی اختیاری است) و چند دقیقه آماده کنید. به سادگی مواد را مخلوط کنید، سپس بلافاصله میل کنید یا ابتدا آب آن را صاف کنید.

بهتر از همه، با تهیه این دستور العمل برای آب توت فرنگی، می تو،د از مواد نگهدارنده و قندهای تصفیه شده موجود در نسخه های ،یداری شده در فروشگاه خودداری کنید و در عین حال از طعم و مواد مغذی توت های رسیده و در فصل حدا،ر استفاده را ببرید! برای یافتن راه‌های بیشتر برای افزایش طعم، به فهرست افزودنی‌های اختیاری من مراجعه کنید.

اگر می خواهید از نوشیدنی های ساده وگان لذت ببرید، می تو،د از این میلک شیک قهوه ساده (بدون بستنی) یا اسموتی چغندر موز نیز لذت ببرید.

فواید آب توت فرنگی چیست؟

عرضه توت فرنگی مزایای بسیار کمی. مثلا:

 • توت فرنگی پر شده است آنتی ا،یدان ها و چندین ،یبات گیاهیاز جمله آنتوسی،ن ها برای سلامت قلب مفید است.
 • آنها همچنین حاوی سطوح بالایی از ویتامین C، E، پتاسیم، و فولات (در میان چند ک، دیگر). ایده آل برای تقویت پوست، قلب، و سلامت ایمنی
 • آنها همچنین حاوی مقدار زیادی از فیبر من، روده (که می تواند داخل یا صاف شود).

و فراموش نکنیم که با درست ، آب میوه در خانه، به این کار می رسید از افزودنی ها و مواد نگهدارنده خودداری کنید.

مواد تشکیل دهنده

تنها چیزی که برای تهیه آب توت فرنگی تازه نیاز دارید فقط دو ماده است که عبارتند از:

کاسه توت فرنگی در پس زمینه سفید
 • توت فرنگی: در صورت امکان از توت فرنگی های تازه، رسیده و در فصل برای بهترین و شیرین ترین طعم استفاده کنید. توصیه می‌کنم هر زمان که قصد دارید مقدار زیادی را در یک بار مصرف کنید، از ارگ،ک استفاده کنید تا تا حد امکان از آفت‌کش‌ها/مواد شیمیایی خودداری کنید.
 • شیرین کننده: (اختیاری) بسته به میزان شیرینی توت ها، ممکن است به مقدار کمی شیرین کننده برای تقویت آب میوه نیاز داشته باشید. من دوست دارم از شربت افرا استفاده کنم، اما آ، و سایر شیرین کننده های مایع نیز موثر هستند. شما همچنین می تو،د یک نسخه بدون شکر را با شیرین کننده های مایع بدون قند مانند قطره استویا یا شربت صفر شکر تهیه کنید.

چه چیزی می توانم به آب توت فرنگی اضافه کنم؟

این آب توت ساده و شیرین به تنهایی طعم خوشمزه ای دارد، اما همچنین بسیار متنوع است و آزمایش ، با آن آسان است.

 • مرکبات: قبل از سرو، مقداری آب لیمو یا آب لیموترش اضافه کنید تا طعمی شاداب و درخشان داشته باشید. این یکی از محبوب ترین و رایج ترین افزودنی های من به آب توت فرنگی خانگی است.
 • نمک: مانند سایر دستور العمل ها، کمی نمک می تواند طعم آن را افزایش دهد.
 • گیاهان: من عاشق سرو آب توت فرنگی روی یخ با چند برگ ن،ا هستم. ریحان و رزماری نیز با توت فرنگی کار می کنند.
 • زنجبیل: از ریشه زنجبیل تازه یا کمی پودر زنجبیل برای افزودن زینگ و فواید اضافی گوارشی و سلامتی بدن استفاده کنید.
 • میوه های دیگر: می تو،د این دستور آب توت فرنگی را با بسیاری از آب میوه های دیگر ،یب کنید، از جمله:
  • تمشک
  • هلو
  • اپل (برای یافتن ترجیح خود، با شیرینی در مقابل تارت آزمایش کنید)
  • انبه
  • آناناس
  • هندوانه
  • زغال اخته
  • کیوی
  • نارنجی (پرتقال خونی نیز بسیار خوب عمل می کند)
 • سبزیجات: کرفس یا خیار سبک و با طراوت هستند و در حالی که آب آن را کمی رقیق می کنند، دارای مواد مغذی اضافی هستند. خیار پوست کنده یا تکه های کرفس ،د شده را مستقیماً به مخلوط کن اضافه کنید.
 • دارچین: برای طعمی لطیف در سرتاسر نوشیدنی توت فرنگی، کمی به آن اضافه کنید.
 • و،ل: مقدار کمی عصاره و،ل برای طعم بسیار لطیف اضافه کنید.

چگونه آب توت فرنگی درست کنیم؟

1) ابتدا توت فرنگی ها را خوب بشویید و ساقه های سبز آن را جدا کنید.

کشیدن ساقه ها به جای ،د ، آنها به م،ای هدر دادن کمتر میوه است. همچنین، از نظر فنی سبزی ها نیز خوراکی هستند، بنابراین با خیال راحت آنها را ذخیره کنید.

2) توت ها را به مخلوط کن یا غذاساز منتقل کنید. مخلوط کنید تا کاملا پوره شود، طعم بدهید و شیرین کننده را به مزه اضافه کنید.

توت فرنگی در مخلوط کن

3) سپس می تو،د بلافاصله از آب میوه لذت ببرید یا ابتدا آن را از چند لایه پارچه پنیر، یک صافی مشبک یا کیسه شیر خشک صاف کنید.

بهتر است از این آب توت فرنگی تازه به صورت سرد لذت ببرید، بنابراین توصیه می کنم آن را فوراً با تکه های یخ سرو کنید یا اجازه دهید ابتدا 1 تا 2 ساعت در یخچال خنک شود.

سوالات متداول

آیا می تو،د از آبمیوه گیری برای آب گیری توت فرنگی استفاده کنید؟

آب توت فرنگی با آبمیوه گیری فوق العاده ساده است. فقط کافی است میوه ها را از داخل لوله عبور دهید و اجازه دهید دستگاه بقیه کار را انجام دهد.
اگر مشکلی با گیر ، پالپ توت فرنگی در آبمیوه گیری دارید، مقداری آب یا یک ماده سفت تر و فیبری تر (مانند خیار/کرفس/سیب) به آن اضافه کنید تا به آن کمک کند.

آیا می توانم از تفاله توت باقی مانده استفاده کنم؟

راه های مختلفی برای استفاده از تفاله توت فرنگی باقی مانده وجود دارد. برای مثال، می‌تو،د آن را به اسموتی‌ها، بلغور جو دوسر و کاسه‌های ماست بدون لبنیات اضافه کنید تا فیبر و بافت بیشتری داشته باشید. اگر نمی خواهید بلافاصله از آن استفاده کنید، آن را (در یک قالب یخ) برای بعد فریز کنید. حتی می‌تو،د خمیر را در یک سینی پخش کنید و اجازه دهید آب آن کم شود، سپس دانه‌های کامل را بکارید و بقیه را به صورت پودر درآورید تا برای مواد مغذی اضافی به شیرینی‌ها، نوشیدنی‌ها و غیره اضافه کنید.

آیا می توانم از توت فرنگی یخ زده استفاده کنم؟

اگر قصد دارید ابتدا آنها را آب کنید، باید کار کند، اگرچه طعم و عملکرد ممکن است متفاوت باشد. برای استفاده از آنها از حالت یخ زده، احتمالاً باید مایع اضافی به مخلوط کن اضافه کنید و در نهایت به جای آبمیوه، یک قوام ، پیدا خواهید کرد.

آیا می توانم هر روز آب توت فرنگی بنوشم؟

قطعاً، اگرچه توصیه می‌کنم فقط یک لیوان در روز مصرف کنید، زیرا همچنان حاوی مقدار من،ی قند است.

چگونه از آب توت فرنگی استفاده کنیم؟

در کنار لذت بردن از آن به ،وان یک نوشیدنی ساده توت فرنگی، می تو،د آن را با آب میوه های دیگر ،یب کرده و در اسموتی ها استفاده کنید/ برای تهیه میلک شیک توت فرنگی یا موز وگان. پوره / آب صاف شده همچنین برای افزودن به دسرهایی مانند پودینگ، تارت، شربت، بستنی توت فرنگی و غیره مفید است. همچنین می تو،د از آب آن برای تهیه یک شربت توت فرنگی ساده استفاده کنید.

نکات و نکات دستور العمل برتر

 • شیرینی را تنظیم کنید: مقدار شیرین کننده مورد نیاز شما بسته به شیرینی توت ها از دسته ای به دسته دیگر متفاوت است. ابتدا توت ها را قبل از افزودن شیرین کننده با هم مخلوط کنید، زیرا ممکن است اصلاً نیازی به آن نداشته باشید، سپس مقدار کمی از آن را در هر بار اضافه کنید (تپش بیندازید) تا به طعم دلخواه خود برسید.
 • قوام را تنظیم کنید: می تو،د آن را به حالت خمیری بگذارید یا مقداری یا تمام پالپ را صاف کنید.
 • در صورت تمایل آب میوه را رقیق کنید: برای قوام نازک تر و طعمی سبک تر و ظریف تر.
 • برای آبمیوه غلیظ تر: پوره توت فرنگی را انتقال دهید و روی اجاق گاز با شیرین کننده دلخواهتان بجوش،د تا کمی کم شود، سپس میل کنید یا اول صاف کنید. این نسخه کمی ضخیم تر با طعم غلیظ تر است. همچنین به‌،وان یک شربت تقریباً دو برابر می‌شود تا روی خامه، بلغور جو دوسر، پنکیک، و غیره بریزد. اگر تصادفاً آن را بیش از حد کم کردید، آب اضافی اضافه کنید.
شیشه کامل آب توت فرنگی و یک فنجان آب توت فرنگی در پس زمینه سفید

دستورالعمل های ذخیره سازی

یخچال: این آب میوه تازه را فوراً برای بیشترین مواد مغذی مصرف کنید. با این حال، می تو،د آب باقیمانده را در یک ظرف در بسته در یخچال برای 2-3 روز دیگر نگهداری کنید. قبل از نوشیدن آن را تکان دهید/هم بزنید.

فریزر: روش های مختلفی برای فریز ، نوشیدنی توت فرنگی وجود دارد. به ،وان مثال، در یک کیسه Ziplock/Stasher (با فشار دادن هوای اضافی)، در شیشه های ایمن در فریزر (با جای گذاشتن فضای سر 2 اینچی)، یا در یک سینی مکعب یخ بزرگ.

من ترجیح می دهم دومی را انجام دهم. به این ترتیب، می‌توانم آن‌ها را به نوشیدنی‌های دیگر اضافه کنم یا حتی آن‌ها را در یک ، توت فرنگی فوق‌العاده با طراوت با مقداری آب یا آب نارگیل مخلوط کنم.

دستور العمل های نوشیدنی وگان بیشتر

اگر این دستور العمل آسان آب توت فرنگی را امتحان کنید، دوست دارم نظر شما را در نظرات زیر بدانم. من همچنین واقعاً از امتیاز کارت دستور غذا قدرد، می کنم!

ع، ها توسط آلفونسو رویا

فرآیند ریختن آب توت فرنگی کامل از یک شیشه در یک فنجان با توت فرنگی های پراکنده در پس زمینه سفید
 • در مخلوط کن یا غذاساز، توت فرنگی ها و شربت آ، و افرا را (در صورت استفاده) مخلوط کنید تا توت فرنگی ها کاملا پوره شوند.

 • می‌تو،د با پالپ بنوشید یا با استفاده از کیسه پنیر یا کیسه شیر خشک آن را صاف کنید.

 • سرد سرو کنید.

 • شیرینی را تنظیم کنید: مقدار شیرین کننده مورد نیاز شما بسته به شیرینی توت ها از دسته ای به دسته دیگر متفاوت است. ابتدا توت ها را قبل از افزودن شیرین کننده با هم مخلوط کنید، زیرا ممکن است اصلاً نیازی به آن نداشته باشید، سپس مقدار کمی از آن را در هر بار اضافه کنید (تپش بیندازید) تا به طعم دلخواه خود برسید.
 • قوام را تنظیم کنید: می تو،د آن را به حالت خمیری بگذارید یا مقداری یا تمام پالپ را صاف کنید.
 • در صورت تمایل آب میوه را رقیق کنید: برای قوام نازک تر و طعمی سبک تر و ظریف تر.
 • برای آبمیوه غلیظ تر: پوره توت فرنگی را انتقال دهید و روی اجاق گاز با شیرین کننده دلخواهتان بجوش،د تا کمی کم شود، سپس میل کنید یا اول صاف کنید. این نسخه کمی ضخیم تر با طعم غلیظ تر است. همچنین به‌،وان یک شربت تقریباً دو برابر می‌شود تا روی خامه، بلغور جو دوسر، پنکیک، و غیره بریزد. اگر تصادفاً آن را بیش از حد کم کردید، آب اضافی اضافه کنید.

کا،ی: 323کیلو کا،یکربوهیدرات ها: 78gپروتئین: 6gچربی: 3gچربی های اشباع شده: 0.1gچربی های چند غیر اشباع: 1gچربی اشباع شده: 0.4gسدیم: 9میلی گرمپتاسیم: 1388میلی گرمفیبر: 18gقند: 52gویتامین A: 109IUویتامین سی: 535میلی گرمکلسیم: 145میلی گرماهن: 4میلی گرم

سلب مسئولیت: اگرچه plantbasedonabudget.com سعی در ارائه اطلاعات دقیق تغذیه ای دارد، لطفاً توجه داشته باشید که اینها فقط ،ن هستند. اطلاعات تغذیه ای ممکن است بر اساس نوع محصول، نام تجاری ،یداری شده و سایر روش های غیر قابل پیش بینی تحت تأثیر قرار گیرد. Plantbasedonabudget.com هیچ مسئولیتی در قبال هیچ گونه ضرر و زیان ناشی از اتکای شما به اطلاعات تغذیه ای نخواهد داشت. اگر نیاز به پیروی از رژیم کا،ی خاصی دارید، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

دوره: نوشیدنی

غذا: آمریکایی

روش: مخلوط کن

رژیم غذایی: وگان

کلید واژه ها: نوشیدنی های بدون لبنیات، نوشیدنی های گیاهی آسان، آب میوه های سالم، آبمیوه، نوشیدنی های دوستدار بچه، آب توت فرنگی، دستور العمل های توت فرنگی، نوشیدنی های تابست،، دستور العمل های تابست،منبع: https://plantbasedonabudget.com/simple-strawberry-juice-recipe/