بیکن مایکروویو آسان (در 10 دقیقه آماده می شود!)مراحل مختلف طرز تهیه بیکن در مایکروویو.
بیکن پخته شده در بشقاب.

برای درست ،، حتی نیازی نیست که آشپزی بد،د بیکن در مایکروویو به همین راحتی!

در این پست به شما آموزش می دهیم طرز پخت بیکن در مایکروویو در کمتر از 10 دقیقه برای هر بار بیکن عالی.

یک توده بیکن در یک بشقاب.

بیکن همیشه ایده خوبی است. اگر در کابین هستیم و من به جمعیتی خدمت می‌کنم، به دستور پخت بیکن در فر روی می‌آورم، اما اگر در کمین هستم و سریع به بیکن نیاز دارم، بیکن مایکروویو همان جایی است که در آن قرار دارد.

هر آنچه برای بیکن مایکروویو نیاز دارید

آن سینی های پ،تیکی بیکن دهه نود را که مردم در مایکروویو بیکن درست می ،د را به خاطر دارید؟ حدس بزنید، برای درست ، بیکن عالی در مایکروویو به یکی از آن ها نیاز ندارید.

در اینجا همه چیزهایی که برای تهیه بیکن مایکروویو نیاز دارید آورده شده است:

 • بیکن مورد علاقه شما (البته خام!)
 • یک بشقاب بزرگ قابل مایکروویو که در مایکروویو شما جای می گیرد
 • 3-4 تکه دستمال کاغذی
تاجر جوز بیکن نپخته پیچیده شده روی بشقاب.

چه مدت باید بیکن را در مایکروویو بپزیم؟

بیکن در مایکروویو همه جا را می برد 6 تا 10 دقیقه برای پخت بسته به ضخامت بیکن شما.

مدت زم، که بیکن خود را در مایکروویو بپزید، میزان پخت بیکن شما را تعیین می کند. هر چه بیشتر بیکن را در بیکن مایکروویو قرار دهید ترد تر می شود.

ضخامت بیکن زمان پخت

بیکن نازک: اگر از بیکن نازک استفاده می کنید، توصیه می کنیم از 2 دقیقه شروع کنید و سپس آن را برگرد،د و 2 دقیقه دیگر بپزید. پس از آن، مایکروویو را با افزایش 30 تا 60 ث،ه در مایکروویو قرار دهید تا به حالت آماده شدن مورد نظر برسد.

بیکن متوسط/ضخیم: برای بیکن متوسط ​​تا ضخیم، با 3 دقیقه شروع کنید. برگرد،د و 3 دقیقه دیگر بپزید. پس از آن، مایکروویو را با افزایش 30 تا 60 ث،ه در مایکروویو قرار دهید تا به حالت آماده شدن مورد نظر برسد.

کریسپی بیکن در مقابل. بیکن ،تیکی

فقط یک راه برای پختن بیکن وجود ندارد! برخی از مردم آن را ترد دوست دارند و برخی افراد بیکن خود را کمی در سمت ،تیکی دوست دارند. ما قضاوت نمی کنیم، ما فقط بیکن را دوست داریم.

بیکن خام روی بشقاب روی دستمال کاغذی.

سوالات متداول

آیا می تو،د بیکن خام را در مایکروویو بپزید؟

بله می تو،د بیکن خام را در مایکروویو بپزید. بیکن را روی یک بشقاب کاغذی مخصوص مایکروویو قرار دهید. به مدت 3 دقیقه در مایکروویو با حرارت بالا قرار دهید. بیکن را برگرد،د و 3 دقیقه دیگر بپزید. پخت و پز را با افزایش 30-60 ث،ه یا تا زم، که تمام شود ادامه دهید.

پخت بیکن در مایکروویو چقدر طول می کشد؟

پخت بیکن در مایکروویو بین 6 تا 10 دقیقه طول می کشد.

ساده ترین راه برای پخت بیکن چیست؟

اگر به بیکن سریع نیاز دارید، ساده ترین راه پخت آن در مایکروویو است. با این حال، اگر در حال پذیرایی از جمعیت هستید، ساده ترین راه برای پخت بیکن در فر است.

بهتر است بیکن را در مایکروویو قرار دهیم یا فر؟

به موقعیت شما بستگی دارد. اگر برای گروهی آشپزی می کنید، از فر استفاده کنید. اگر به بیکن سریع نیاز دارید، از مایکروویو استفاده کنید.

بیکن پخته شده در یک بشقاب که با حوله کاغذی پوشانده شده است.

روش های مختلف برای تهیه بیکن

بیکن در فر– ما دوست داریم بیکن را در فر بپزیم که مجبوریم در یک زمان مقدار زیادی بیکن بپزیم. این یک راه عالی برای تهیه بیکن برای یک گروه یا اگر در حال آماده ، بیکن برای یک هفته هستید، است.

بیکن در سرخ کن هوا– اگر سوار قطار سرخ کن بادی شده اید، دوست دارید بیکن خود را در سرخ کن بادی آماده کنید! فقط 5 دقیقه طول می کشد و آماده است.

بیکن روی اجاق گاز – بیکن روی اجاق گاز یکی از رایج ترین روش های پخت بیکن است. بیکن را در یک ماهیتابه قرار می دهید و آن را در روغن خودش می پزید و هر چند دقیقه یکبار آن را برمی گرد،د. اگرچه این بیکن خوشمزه و پخته شده را برای شما به ارمغان می آورد، اما آشپزخانه شما را با مقدار زیادی چربی پاشیده و آشپزخانه ای که دود می کند را ، می کند.

بیکن مایکروویو– بیکن در مایکروویو برای ،، که اجاق یا وسایل آشپزی شیک ندارند عالی است.

دستی که یک تکه بیکن در دست دارد.

پیشنهادات خدمت

هنگامی که بیکن خود را به طور کامل پختید، بیکن خود را به هر یک از دستور العمل های صبحانه مورد علاقه ما اضافه کنید! برخی از موارد مورد علاقه ما را در زیر بررسی کنید!

،اصر

 • 12 اونس بیکن برش متوسط/ضخیم

دستورالعمل ها

 • ابتدا یک بشقاب بزرگ قابل استفاده در مایکروویو را با 3 تکه حوله کاغذی بپوش،د.

 • سپس، 4 تا 6 تکه بیکن را در بشقاب قرار دهید (هر تعداد که می تو،د ب،بید).

  بیکن نپخته در بشقاب
 • به مدت 3 دقیقه در مایکروویو با حرارت بالا قرار دهید. سپس، بیکن را با دقت برگرد،د و 3 دقیقه دیگر مایکروویو را ادامه دهید.

 • بعد از 6 دقیقه مایکروویو را با افزایش 30 تا 60 ث،ه ادامه دهید تا بیکن شما به پخت دلخواه خود برسد.

  بیکن در بشقاب
 • این روند را تکرار کنید تا تمام بیکن پخته شود.

نکات و نکات

 • ضخامت بیکن: اگر از بیکن نازک استفاده می کنید، توصیه می کنیم از 2 دقیقه شروع کنید و سپس آن را برگرد،د و 2 دقیقه دیگر بپزید. پس از آن، مایکروویو را با افزایش 30 تا 60 ث،ه در مایکروویو قرار دهید تا به حالت آماده شدن مورد نظر برسد.

ارزش غذایی

کا،ی: 130کیلو کا،ی کربوهیدرات ها: 2g پروتئین: 10g چربی: 8g فیبر: 0g قند: 0g

با ما هشتگ کنید

فراموش نکنید که پست های خود را در شبکه های اجتماعی با هشتگ تگ کنید، ما دوست داریم ببینیم شما در حال انجام چه کاری هستید!

#fitfoodiefinds

موارد بیشتر مورد علاقه ما…

دستور پخت بیکن
منبع: https://fitfoodiefinds.com/seriously-easy-microwave-bacon/