اتاق فرار پارک آبی کیش خرید بلیط اتاق فرار کیش تک خرید و رزرو تفریحات کیش | allescape


اتاق فرار پارک آبی کیش خرید بلیط اتاق فرار کیش تک خرید و رزرو تفریحات کیش | allescape

گرافیک این بازی از نقاشی هایی به سبک کلاسیک و دستی تشکیل شده و پیشنهاد می کنیم تجربه آن را هزینه اتاق فرار از دست ندهید. سناریوی این بازی به گونه ای طراحی شده است که در ابتدای بازی شما خودتان را تنها در اتاق تاریک و ناآشنایی می بینید و نمی دانید که چرا در این محیط قرار گرفته اید. اتاقی با پنجره های فلزی و مخروبه که نور کمی به داخل آن تابیده میشود در پیش رو دارید و شروع به ماجراجویی می کنید.

  • این هدف امکان دارد شامل پیدا کردن قاتل یک جنایت باشد یا خنثی کردن یک بمب و یا در بازیهای ترسناک احضار یک روح و شکست یک طلسم.هدف بازی هرچه که باشد شما باید قبل از پایان زمان بازی خود به آن دست پیدا کنید.
  • سانس های مربوط به سناریوها و مدت زمان آنها (معمولا تا 1.5 ساعت) را چک کنید و زمان مناسب خود و گروه تان را برگزینید.
  • برای تخلیه هیجان است، که در آن گروهی از بازیکنان، که عموما بین ۴ تا ۱۰ نفر.

در اتاق فرار هم شما مشغول ماجراجویی هستید و هیجان زیادی دارید. بعد از انتخاب سناریو و توضیحات مدیر بازی، شما وارد فضای داستان خواهید شد و درب به روی شما بسته خواهد شد. شما بعد از اینکه وارد اتاق شدید باید کل فضای اتاق را بگردید و معماها و سرنخ ها رو کنار هم بگزارید و مرحله به مرحله عبور کنید تا در زمان بازی که معمولا 60 دقیقه (یا کمی بیشتر) است به هدف نهاییتان برسید. سناریو بازی در مرحله اول به شما تم و فضایی که قرار است داخل آن قرار بگیرید را مشخص می کند.

دسترسی سریع

شما باید اعدادی که توی بازی پیدا کردید رو بدون ترتیب خاصی فشار بدید. با این توضیحات کامل راحت میتونم تصمیم بگیرم کدوم ژانر مناسب منه و با دوستانم برم ممنون. ژانر‌های مختلف هم قطعاً باهم‌ همپوشانی دارند و قاعدتاً نمی‌توان به هر بازی فقط یک ژانر را اختصاص داد و مرزی قائل شد. یک سال بعد، اصل بازی با اعطای اولین نمایندگی با نام هینت هانت در مجارستان افتتاح شد. به عقیده ی خیلی ها بازی های روميزی موضوعی گسترده تر از يک تفريح هستند.

اگر نتوانیم از اتاق، فرار کنیم چه می شود؟

همچنین، خدمات وب‌سایت تخفیفان در خصوص تسهیل فرآیند خرید بلیط با تخفیف این مجموعه‌ها را معرفی خواهیم کرد. اگر طرفدار بازی‌های هیجانی و استراتژیک هستید با مطالعه این مقاله، چندین گزینه عالی با قیمت مناسب، پیش روی شما قرار خواهد گرفت. همانطور که در بالا اشاره شد ماهیت اصلی اتاق فرار حل معما و کار تیمی می باشد. این بازی در حال حاضر برای رنج سنی ۱۴ الی ۶۰ سال در ایران اجرا می گردد و جزو بازی های مناسب بزرگسالان می باشد و بیشترین طرفداران این بازی در رنج سنی ۱۶ الی ۳۵ سال می باشد. اگر شما در حال مطالعه این صفحه هستید احتمالا آشنایی با اتاق فرار ندارید پس ما سعی می کنیم که از اول شما را با روند بازی آشنا کنیم و درنهایت بهترین پیشنهادات بازی برای شروع را به شما معرفی کنیم.

بازی های رومیزی

کافه ای که علاوه بر دارا بودن منوی هیجان انگیز و خوش مزه، به انواع بازی های رومیزی یا. منظور ما در مجموعه تفریحی اکوکلاب به عنوان بزرگ ترین مجموعه تفریحی در کرج، اقدام به راه اندازی. اتاق فرار با چالش های خلاقانه خود، به تقویت هوش و افزایش اطلاعات عمومی تان یاری میرساند. با هم به گوشه‌گوشه دنیا سفر می‌کنیم تا با شگفتی‌های بی‌پایان آن آشنا شویم. از اقیانوس‌ها می‌گذریم، در جنگل‌ها ماجراجویی می‌کنیم، قلب کویر را می‌شکافیم و در کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرهای کوچک و بزرگ به صدای سفر گوش می‌دهیم. اگر می‌خواهید گردشگر را حتی در خانه‌تان تجربه کنید، با من همراه باشید.